Дім дивних дітей

Серія книг «Дім дивних дітей»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1072 переглядів

Книги з серії «Дім дивних дітей» по порядку

Опис серії книг «Дім дивних дітей» Ренсома Ріггза

Всі книги серії «Дім дивних дітей» Ренсома Ріггза, які можна знайти на сайті, розташовані по порядку, отже ви точно не розгубитесь у цьому розмаїтті фентезійних історій. А розповідається у них про юних героїв, які мають надзвичайні і дуже незвичні здібності, і головний герой з ними познайомиться особисто.

Ще у ті часи, коли Джейкоб був маленьким, дідусь розповідав йому дивовижні історії про притулок, у якому провів багато часу. Там жили дивні діти, з якими він дружив. Слухаючи ці розповіді, онук і не думав, що одного разу сам опиниться у тому домі. Правда, для цього йому доведеться здійснити мандрівку у часі. А вже там Джейкоб зрозуміє, що теж має певні здібності, які йому захочеться розвивати.

Якщо ви почнете читати онлайн історію про хлопчика, то дізнаєтесь, що керує притулком загадкова міс Сапсан, а кожен з її підопічних – це не вигаданий персонаж, а дитина, яка жила колись у реальності. Дійових осіб багато, і кожна з них буде поступово розкриватись перед читачем. А у певний момент Джейкоб навіть буде декого визволяти з часової петлі…

В серії 3 книги – цікавих, містичних, захоплюючих. На сайті можна скачати книги серії «Дім дивних дітей» безкоштовно без реєстрації та смс (sms) у форматах txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub у зручний час.

Проводьте час з користю – читайте книги!


Хтось любить насолодитись однією книжкою увечері, а хтось бажає розтягувати задоволення і читати цілі серії. Адже до героїв прикипаєш всією душею і хочеться за ними спостерігати як найдовше.

На нашому сайті можна скачати всі книги з серії «Дім дивних дітей» Ренсома Ріггза українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в форматах, що підходять для різних електронних пристроїв: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Також у нас можна читати всі частини Дім дивних дітей по порядку українською мовою. В списку книги знаходяться в правильному порядку читання, а тому можна одразу почати насолоджуватися історією.

Відгуки на серію книг «Дім дивних дітей»

Одна відповідь до “Дім дивних дітей”

  1. Маргарита Маргарита сказав:

    Мені досі моторошно від серії Дім дивних дітей. Динамічний сюжет, інтригуючи повороти, як згадую мурахи по шкірі. Рекомендую любителям фантастичних історій і чогось незвичайного, 5 з 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *