Дім дивних дітей

Серія «Дім дивних дітей»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
384 переглядів

Книги

Опис серії книг «Дім дивних дітей» Ренсома Ріггза

Всі книги серії «Дім дивних дітей» Ренсома Ріггза, які можна знайти на сайті, розташовані по порядку, отже ви точно не розгубитесь у цьому розмаїтті фентезійних історій. А розповідається у них про юних героїв, які мають надзвичайні і дуже незвичні здібності, і головний герой з ними познайомиться особисто.

Ще у ті часи, коли Джейкоб був маленьким, дідусь розповідав йому дивовижні історії про притулок, у якому провів багато часу. Там жили дивні діти, з якими він дружив. Слухаючи ці розповіді, онук і не думав, що одного разу сам опиниться у тому домі. Правда, для цього йому доведеться здійснити мандрівку у часі. А вже там Джейкоб зрозуміє, що теж має певні здібності, які йому захочеться розвивати.

Якщо ви почнете читати онлайн історію про хлопчика, то дізнаєтесь, що керує притулком загадкова міс Сапсан, а кожен з її підопічних – це не вигаданий персонаж, а дитина, яка жила колись у реальності. Дійових осіб багато, і кожна з них буде поступово розкриватись перед читачем. А у певний момент Джейкоб навіть буде декого визволяти з часової петлі…

В серії 3 книги – цікавих, містичних, захоплюючих. На сайті можна скачати книги серії «Дім дивних дітей» безкоштовно без реєстрації та смс (sms) у форматах txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub у зручний час.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Відгуки на серію книг «Дім дивних дітей»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *