До зустрічі з тобою

Серія «До зустрічі з тобою»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1268 переглядів

Книги

Цитати з серії книг «До зустрічі з тобою»

– Думаю, горе – це нудно для людей,- зауважила Наташа. – Тобі наче дають якийсь час – може, півроку – на те, щоб пожуритись. А потім, коли тобі не стає "краще", твій сум починає вже набридати. Вони вважають: якщо ти довго журишся, то просто сам хочеш бути нещасним.

Мої друзі. Блазнювата компанія. Але ж усі друзі такі, правда?

Наші погляди зустрілись і все змінилося. Я зрозуміла, що зробила. Я зрозуміла, що стала для когось якорем, причиною лишитися. Я зрозуміла, що чогось варта.

Стало трохи краще. Справді. Я згадала як Марк казав: дорога з володінь горя ніколи не буває прямою. Будуть і погані дні, і хороші. Просто сьогодні був поганий день, такий собі вигин моєї дороги – його треба просто пройти, просто пережити.

Опис серії книг «До зустрічі з тобою» Джоджо Мойєс

Всі книги серії «До зустрічі з тобою» Джоджо Мойєс можна прочитати по порядку, проживаючи події разом з головною героїнею. Присвячена ця серія романів справжньому коханню, яке здане давати людині крила, наповнювати її енергією, життям. Але не завжди таке щастя триває довго. Буває й так, що спочатку закохані живуть в ейфорії, а потім стається якась трагедія, на шляху трапляються серйозні перепони чи випробування.

У книгах, які можна читати онлайн, розповідається про молоду дівчину Луїзу Кларк, яка просто пливла за течією життя і не думала, що у ньому можуть початись якісь серйозні зміни, але знайомство з Уіллом перевернуло для неї все. Почуття між ними виникли поступово, і вони стали несподіванкою для обох. А далі закохані просто насолоджувались своїми почуттями. Здавалось, вони потрапили у справжню казку. Та замість «довго і щасливо» сталась трагедія…

Головна героїня, яка не розуміла, як жити далі, змушена була починати все з самого початку, і через деякий час доля зробила їй подарунок у вигляді нового знайомства з прекрасною людиною. Але не так просто їй знову когось впустити у своє серце, та й попереду нові випробування…

Скачати книги із серії «До зустрічі з тобою» безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) у форматах txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub можна у нашій електронній бібліотеці. В серії 3 книги.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Відгуки на серію книг «До зустрічі з тобою»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *