Еркюль Пуаро

Серія «Еркюль Пуаро»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
463 переглядів

Книги

Опис серії книг «Еркюль Пуаро» Аґати Крісті

Всі книги серії «Еркюль Пуаро» Агати Крісті, які ви зможете знайти на нашому сайті, розташовані по порядку, але читати їх можна у будь-якій послідовності, оскільки кожен роман має свій сюжет, а об’єднує їх лише центральний персонаж – легендарний детектив з яскравою зовнішністю і витонченими манерами.

Без Агати Крісті світ би не дізнався, хто такий Пуаро, і як йому вдається розкривати злочини, у яких підозрюваних багато, а підказок майже немає. Однією з особливостей книжок письменниці є те, що зазвичай події відбуваються у замкнутому просторі – у залі якогось маєтку, чи у купе потяга, чи в кімнаті, чи ще деінде. І коли герої знаходять труп, стає зрозуміло, що у кожного з присутніх були свої мотиви для вбивства.

Любителі заплутаних детективних історій можуть читати онлайн книги Крісті і вивчати унікальний метод, яким користується сищик, щоб вичислити справжнього злочинця. Йому доводиться витягати чужі «скелети з шафи», розкривати родинні таємниці і відкривати людям очі на неприємну правду, щоб вивести лиходія на чисту воду.

В серії 41 книга, а написані романи були у проміжку між 1920-м і 1975-м роками. На нашому сайті можна скачати книги серії «Еркюль Пуаро» безкоштовно без реєстрації та смс (sms) у форматах txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub і насолодитись класикою детективного жанру.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Відгуки на серію книг «Еркюль Пуаро»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *