Ганнібал Лектер

Серія «Ганнібал Лектер»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
449 переглядів

Книги

Опис серії книг «Ганнібал Лектер» Томаса Гарріса

Всі книги серії «Ганнібал Лектер» Томаса Гарріса ви можете прочитати по порядку, і це дасть можливість повністю зануритись у моторошну атмосферу, яку відчула на собі і Кларіс Старлінг, головна героїня історії. Але у центрі розповіді буде навіть не вона, а інша людина, до якої страшно навіть наближатись, та юна співробітниця ФБР повинна це робити багато разів.

Кларісі необхідно розслідувати серію жорстоких вбивств, які здійснює маніяк. Оскільки дії, які він робить, зрозуміти нормальній, психічно здоровій людині майже неможливо, потрібна допомога того, хто точно знає, як це – бути маніяком. І жінка починає консультуватись з Ганнібалом Лектером – людоїдом, який відмінно знає психологію таких злочинців. Героїня отримує важливу інформацію, але згодом її «помічник» опиняється на свободі, а це нова загроза людям…

Якщо ви почнете читати онлайн книги автора, то дізнаєтесь, що через багато років ці ж герої знову зустрінуться, тільки вже за нових обставин. Їх «стосунки» продовжаться, але ніхто не зможе передбачити, чим все завершиться для обох.

В серії 5 книг про Ганнібала, але дехто сподівається, що колись світ побачить і шоста. А поки що ви можете скачати книги серії «Ганнібал Лектер» безкоштовно без реєстрації та смс (sms) у форматах txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub прямо на сайті.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Відгуки на серію книг «Ганнібал Лектер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *