Хроніки Нарнії

Серія книг «Хроніки Нарнії»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
467 переглядів

Книги по порядку

Опис серії книг "Хроніки Нарнії" Клайва Льюїса

Всі книги серії «Хроніки Нарнії» Клайва Льюїса ви можете читати по порядку на нашому сайті, навіть якщо ви давно виросли. Пригодницьке фентезі може бути цікавим і дорослим читачам, особливо якщо це історія про чарівну і незвичну Нарнію, дверима до якої служить звичайна шафа…

Дігорі і Поллі навіть не здогадувались, що потраплять у дивовижний світ, де мешкають гноми, фавни, кентаври та інші невідомі істоти, які вміють розмовляти. Продовжуючи читати онлайн одну книгу за іншою, ви дізнаєтесь, що діти всього лише відкрили шафу у кімнаті свого дядька, бо їм було цікаво, що у ній. А далі почались такі пригоди, яких вони і у найсміливіших фантазіях ніколи б не вигадали.

Юні герої перенеслись у дивовижне місце і стали свідками появи Нарнії – чарівної країни. Та вони не знали, що треба бути дуже обережними, щоб ненароком не впустити туди зло. Коли це все ж станеться, їм доведеться відповідати за свої дії. Чи допоможе у цьому знайомство з Асланом та іншими мешканцями?

В серії 8 книг, які подарують незабутні враження. І навіть дитина може скачати книги серії «Хроніки Нарнії» безкоштовно без реєстрації та смс (sms) у форматах txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub, щоб читати їх самостійно або разом з батьками.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Відгуки на серію книг "Хроніки Нарнії"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *