Інспектор Харрі Холе

Серія «Інспектор Харрі Холе»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1107 переглядів

Книги

Цитати з серії книг «Інспектор Харрі Холе»

Лучшее вранье на девяносто процентов состоит из правды!

Те, кого действительно ждешь, никогда не приходят. Приходят другие.

Я сразу решила, что это его отец, догадалась по тому, как он произнес имя. Родители за свою жизнь так часто произносят имена детей, что звучание имени ребенка для них естественнее всего, но в то же время оно для них настолько дорого, что произнеся его, они словно обнажают душу, поэтому стараются произносить имя быстро, словно стесняясь.

А люди, которые верят в то, что они прекрасны, прекрасны на самом деле.

Опис серії книг «Інспектор Харрі Холе» Ю Несбьо

Всі книги серії «Інспектор Харрі Холе» Ю. Несбьо на сайті ви можете читати по порядку, щоб дізнатись, яким чином вдається головному герою виконувати складну і небезпечну роботу. Автор пише свої твори у детективному жанрі, але велику увагу приділяє і опису психологічних особливостей і характеристик дійових осіб.

Якщо читати онлайн книжки Несбьо, то можна помітити його авторський «почерк», який виражається у тому, що центральний персонаж (талановитий детектив, здатний розплутати найскладніші і найзаплутаніші справи) не постає у образі «супермена», а він проста людина зі своїми особливостями і «тарганами». У Харі навіть є шкідлива звичка – він зловживає алкоголем, коли у житті починаються якісь негаразди.

Та що б там не відбувалось у світі чи особистому житті, а професіонал свою роботу виконує. Але стикатись чоловікові доводиться з дійсно страшними речами, і кожного разу він повинен зрозуміти логіку злочинця, його мотиви, відчути його думки і емоції у момент вчинення злочину…

В серії 6 книг. Ви можете скачати книги із серії «Інспектор Харрі Холе» безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) у форматах txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub у нас на сайті.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Відгуки на серію книг «Інспектор Харрі Холе»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *