Месопотамія

Серія «Месопотамія»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
381 переглядів

Книги

Опис серії книг «Месопотамія» Сергія Жадана

Серія «Месопотамія» – унікальне явище для модерної української літератури. Справа в тому, що ця серія складається з дев’яти історій, написаних прозою, та тринадцяти віршів. Сюжет історій перетікає із однієї в іншу, з вірша до вірша. Дуже мало українських літераторів послуговувались цією схемою, проте Сергій Жадан, що є автором, став виключенням.

Як зазначав сам автор, твори є надзвичайно інтимними. Він заклав туди велику кількість власних думок та переживань, з якими можна ознайомитись, читаючи онлайн серію «Месопотамія» на нашому сайті. Всього цикл налічує 9 книг.

Історія занурює читача в молодість Сергія Жадана, коли той був підлітком та жив в Харкові. Буремні часи молодості посилювались буремністю епохи 90-х, коли всі не розуміли, що відбувається навколо. Унікальний підхід до подання сюжету дасть змогу читачеві поринути в непрості умови життя, які, разом з тим, були наповнені своїм щастям та горем. Всі книги серії «Месопотамія» Сергія Жадана, не дивлячись на нетиповість сюжету, по порядку розповідають одну історію.

Цікава історія пов’язана з назвою книги. Письменник аргументував її тим, що Харків лежить між річками Лопань і Харків, як Месопотамія – місто між двома ріками. Також варто зауважити, що читач, який не знайомий з біографією Сергія Жадана, зможе дізнатись багато фактів з його особистого життя, тому що книга є надзвичайно інтимною, як писав автор.

Скачати всі книги із серії «Месопотамія» безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Відгуки на серію книг «Месопотамія»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *