Морок

Серія книг «Морок»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2121 переглядів

Книги з серії «Морок» по порядку

Опис серії книг "Морок" Андрія Кокотюхи, Кріса Тведта , Олексія Волкова , Андрія Гарасима

Є чимало літературних серій, авторами яких є одразу декілька письменників. До прикладу серія «Морок», що розповідає багато різних історій, які не пов’язані єдиним сюжетом. Відсутність спільної історії компенсується єдиною атмосферою цих книг. Всі вони написані в жанрі детективного хорору. Загалом цикл складається з 21 книги, а серед авторів є Андрій Кокотюха, Олексій Волков, Кріс Тведт, Марек Краєвський та інші. Всі вони стали авторами чудових детективних історій, що увійшли до серії.

Спільна риса, яка червоною ниткою проходить через всю серію, полягає в тому, що письменники талановито тримають свого читача в напрузі впродовж всієї історії. Головною зав’язкою більшості книг є напівфантастична історія з якимось злочином або паранормальною подією. До прикладу, зникнення людей, несправедливе обвинувачення чи банальне, але не менш моторошне, вбивство.

Читаючи онлайн книги з серії, читач зможе оцінити майстерність кожного з авторів. Також всі книги серії «Морок» за авторства Олексія Волкова, Кріс Тведт, Андрія Кокотюхи та інших по порядку доступні на нашому сайті електронних книг.

Комусь може здатись, що відсутність єдиного сюжету – це вада, але все навпаки. Те, що автори мають широку свободу дії при написанні свого роману, дає їм змогу показати читачеві багато різних історій та персонажів, що неодмінно зможуть зацікавити вас прочитати їх.

Скачати всі книги із серії «Морок» безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


Хтось любить насолодитись однією книжкою увечері, а хтось бажає розтягувати задоволення і читати цілі серії. Адже до героїв прикипаєш всією душею і хочеться за ними спостерігати як найдовше.

На нашому сайті можна скачати всі книги з серії «Морок» Андрія Кокотюхи, Кріса Тведта , Олексія Волкова , Андрія Гарасима українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в форматах, що підходять для різних електронних пристроїв: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Також у нас можна читати всі частини Морок по порядку українською мовою. В списку книги знаходяться в правильному порядку читання, а тому можна одразу почати насолоджуватися історією.

Відгуки на серію книг "Морок"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *