Опісля

Серія «Опісля»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
672 переглядів

Книги

Опис серии книг «Опісля» Анни Тодд

Серія «Опісля» розповідає неймовірну історію кохання, яка зможе вразити кожного. Авторка звертається до популярного сюжету, де головними героями виступають скромна та привітна дівчинка, та хлопець в амплуа розбишаки.

Анна Тодд в своєму стилі розповідає читачеві захопливу історію про неоднакових людей, які закохуються один в одного. Варто зазначити, що перший роман серії став дебютним для письменниці. Разом з тим, він приніс їй всесвітню відомість. На сьогодні в серії є п’ять книг.

В контексті опису самої серії варто зазначити мотив її написання. Як згадувала сама письменниця, вона була незадоволена сучасними романтичними книгами, і вирішила самостійно заповнити прогалини, які, на думку Тодд, існували в жанрі любовних романів. Після прочитання онлайн всіх книг серії «Опісля» за авторства Анни Тодд по порядку, вона однозначно сподобається тим, хто любить буремні історії про палке кохання та нестримну пристрасть.

Сама ж історія, як вже було вище згадано, розповідає про закоханих Тесс і Гардіна. Головний сюжет полягає в тому, чи зможе пара бути разом, не дивлячись на всі перипетії, що стались чи стануться.

Серія відповідає всім канонам жанру любовних романів, але авторка змогла майстерно описати почуття двох людей та втримати свого читача у напрузі до самого кінця. Але дізнатися всю історію кохання можна лише скачавши серію «Опісля» безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Відгуки на серию книг «Опісля»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *