П’ятдесят відтінків

Серія «П’ятдесят відтінків»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
545 переглядів

Книги

Опис серії книг «П’ятдесят відтінків» Е. Л. Джеймс

Всі книги серії «П’ятдесят відтінків» Е. Л. Джеймс, які на сайті розміщені по порядку, отримали скандальну славу і викликали неоднозначну реакцію читачів. І у цьому немає нічого дивного, враховуючи кількість інтимних сцен у сюжеті і емоційний заряд, який можна відчути, читаючи будь-яку з частин твору.

Любителі любовних історій можуть читати онлайн ці книги, за якими було знято і три фільми. А розповідається в них про двох молодих людей, які могли б ніколи і не зустрітись, якби не одна випадковість. Подруга попросила Анастейшу замість неї взяти інтерв’ю у одного дуже успішного і багатого чоловіка, який керує величезною корпорацією. Мільйонер і проста дівчина. Що може бути між ними спільного? Хіба що пристрасть.

Героїня і уявити не могла, який яскравий роман її чекає попереду, і які бажання вона відкриє у собі, коли потрапить у кімнату Крістіана, обладнану необхідними «знаряддями» для дорослих розваг. Та не лише пристрасні ночі і дні будуть у героїв, а ще й важкий і дуже емоційний процес душевного зближення і пізнання один одного. І вони навіть не уявляють, які перепони будуть виникати на шляху до щастя.

Щоб поринути у вир пристрастей, ви можете скачати книги серії «П’ятдесят відтінків» безкоштовно без реєстрації та смс (sms) у форматах txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub просто зараз. В серії 3 книги.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Відгуки на серію книг «П’ятдесят відтінків»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *