Пісня льоду й полум’я

Серія «Пісня льоду й полум’я»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
949 переглядів

Книги

Опис серії книг «Пісня льоду й полум'я » Джорджа Р. Р. Мартіна

Всі книги серії «Пісня льоду й полум’я» Джорджа Р. Р. Мартіна, представлені на нашому сайті, розташовуються по порядку, щоб кожен читач зміг відслідкувати хронологію подій. За цими книгами було знято не один сезон серіалу «Гра престолів», який став сенсацією і завоював чималу аудиторію.

Події відбуваються на території Сімох Королівств, де безкінечно точиться боротьба за владу. Тут кожен хоче стати лідером і заради цього ладен на будь-які вчинки. Про чесність, благородність, порядність ніхто і не чув. Починаючи читати онлайн хоча б одну з книг цієї серії, ви зрозумієте, що персонажів буде дуже багато, і нові з’являтимуться часто, але це не означає, що їх характери не будуть розкриті. Автор описує кожного героя так, щоб можна було зрозуміти, яка це людина, на що вона здатна.

Твори автора переносять читачів у якийсь інший світ, де реальність поєднується з міфами і легендами, де брати готові убивати один одного, щоб сісти на трон. Але ж поки війна ведеться всередині, вороги ззовні вже починають наступати, і з ними також потрібно боротись. А відбуваються усі битви на фоні неймовірно прекрасної і мальовничої природи…

В серії 4 книги, і щоб зрозуміти фінал, потрібно прочитати їх усі. А скачати книги серії «Пісня льоду й полум’я» безкоштовно без реєстрації та смс (sms) у форматах txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub можна на сайті.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Відгуки на серію книг «Пісня льоду й полум'я »

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *