Роберт Ленґдон

Серія книг «Роберт Ленґдон»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1075 переглядів

Книги з серії «Роберт Ленґдон» по порядку

Цитати з серії книг «Роберт Ленґдон»

История всегда пишется победителями. И когда происходит столкновение двух культур, проигравший как бы вычеркивается, а победитель начинает писать новые книги по истории, книги, прославляющие его деяния и унижающие побежденного противника. Как однажды сказал Наполеон: "Что есть история, как не басня, в которую договорились поверить?" В силу своей природы – это всегда односторонняя оценка событий.

Слепой видит то, что хочет видеть.

Нет на свете более внушаемых людей, чем те, кто призван внушать.

Непонимание порождает недоверие.

Опис серії книг «Роберт Ленґдон» Дена Брауна

Серія книг про Роберта Ленґдона за авторства Дена Брауна є досить нетиповою літературною серією. Її особливість полягає в тому, що в усіх книгах єдиний головний героя, той самий Роберт Ленґдон, проте ці книги ніяк не поєднані спільним сюжетом, який зазвичай стає основою будь-якої серії. Менше з тим, в цьому проявляється стиль письменника, який постійно намагається здивувати свого читача нетиповими сюжетами та історіями, які розгортаються на сторінках його книг. Серія складається з п’яти книг.

Сам Роберт Ленґдон є професором Гарвардського університету в області історії мистецтв та «симбології». На останньому варто зупинитися детальніше, тому що такої науки в реальності не існує, проте вона є важливою складовою багатьох романів письменника. Її суть полягає в тому, що історичні символи мають таємне значення і ця наука покликана їх розкрити. До речі, читати онлайн всі книги серії “Роберт Ленґдон” за авторства Дена Брауна по порядку можна на нашому сайті електронних книг.

Допитливий читач може помітити, що Ден Браун та Роберт Ленґдон мають чимало спільного, і це не дивно, тому що письменник описує свого персонажа як власне альтер его. Він зважав на те, що хотів би бути таким, яким він описав свого персонажа. Разом з тим, Ленґдон є одним з найгеніальніших та найталановитіших художників свого часу.

Проте ознайомитись з повною історією персонажа можна лише скачавши книги серії “Роберт Ленґдон” безкоштовно без реєстрації та смс (sms) в таких форматах: як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


Хтось любить насолодитись однією книжкою увечері, а хтось бажає розтягувати задоволення і читати цілі серії. Адже до героїв прикипаєш всією душею і хочеться за ними спостерігати як найдовше.

На нашому сайті можна скачати всі книги з серії «Роберт Ленґдон» Дена Брауна українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в форматах, що підходять для різних електронних пристроїв: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Також у нас можна читати всі частини Роберт Ленґдон по порядку українською мовою. В списку книги знаходяться в правильному порядку читання, а тому можна одразу почати насолоджуватися історією.

Відгуки на серію книг «Роберт Ленґдон»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *