Славетна п’ятірка

Серія «Славетна п’ятірка»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
151 переглядів

Книги

Опис серии книг «Славетна п’ятірка» Енід Блайтон

Всі книги серії «Славетна п’ятірка» Енід Блайтон написані для дитячої аудиторії, і на сайті вони розташовуються по порядку, тому легко можна знайти історію, з якої все почалось. Діти люблять пригоди, загадкові історії, а в цих дитячих детективах таємниць буде чимало.

У центрі сюжету знаходиться Джорджі – дівчинка з характером, яка своєю поведінкою дуже нагадує хлопчика. Їй і час проводити цікавіше з хлопчаками, аніж з дівчатами. І хоч спочатку спілкування з кузенами, які приїхали у гості, її не радувало, згодом героїня зрозуміла, що з ними цікаво. Продовживши читати онлайн книги, читачі дізнаються таємницю, яку Джорджі розповіла новим друзям, і про те, які неймовірні події вони разом переживуть.

А от зимові канікули спочатку здаватимуться дітям дуже нудними, бо до них прийде репетитор і змусить займатись, коли всі відпочивають. Та все не так погано, бо одна загадкова подія змусить дітлахів почати своє нове розслідування. Але й це ще буде не все…

Оскільки в серії 5 книг, читачам вистачить часу, щоб отримати емоції разом з героями. А хто захоче, може скачати книги серії «Славетна п’ятірка» безкоштовно без реєстрації та смс (sms) у форматах txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub з допомогою сайту.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Відгуки на серию книг «Славетна п’ятірка»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *