Темна вежа

Серія книг «Темна вежа»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8991 переглядів

Книги з серії «Темна вежа» по порядку

Цитати з серії книг «Темна вежа»

Время ворует память…

«…Лишь недруги говорят правду. Друзья и возлюбленные бесконечно лгут, пойманные в паутину долга…»

Но звезды были равнодушны к его тяжким стонам, как они равнодушны к войнам, распятиям и воскресениям. И в этом тоже была своя горькая привлекательность.

Даже если и нет никакого предателя, люди его все равно отыщут.

Опис серії книг «Темна вежа» Стівена Кінга

Жанр хорорів є одним з найважливіших серед всієї плеяди літературних жанрів. І одним з найголовніших письменників цього жанру є Стівен Кінг, якого критики по праву називаються «батьком жахів». Серія «Темна вежа» є вершиною творчості письменника, і загалом являє собою одну з найкращих літературних циклів свого напрямку. Серія включає в себе елементи фентезі, жахів, наукової фантастики та вестерну. Тут 7 повноцінних книг та дві повісті, що доповнюють сюжет.

На написання «Темної вежі» письменника надихнула поема Роберта Браунінга «Чайль-Роланд дійшов до Темної вежі». Цікаво, що Кінг запозичив не тільки ідею з подорожжю до таємничої, загадкової та страшної вежі, а й ім’я головного героя.

В серії романів ним став Роланд Діскейн. Також чимало елементів вестерну автор запозичив з легендарного фільму «Хороший, поганий, злий», та його головного героя – Клінта Іствуда. До речі, читати онлайн всі книги серії «Темна вежа» за авторства Стівена Кінга по порядку можна на нашому сайті електронних книг.

Сюжет всіх книг серії розгортається навколо вищезгаданої мандрівки до «Темної вежі». Головний героя є членом древнього лицарського ордену стрільців, і спочатку наодинці, а згодом і з вірними друзями він буде подорожувати через різні світи до своєї мети.

А ознайомитись зі всією серією можна лише скачавши книг із серії «Темна вежа» безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), pdf (пдф) скористувавшись нашим ресурсом електронних книг.


Хтось любить насолодитись однією книжкою увечері, а хтось бажає розтягувати задоволення і читати цілі серії. Адже до героїв прикипаєш всією душею і хочеться за ними спостерігати як найдовше.

На нашому сайті можна скачати всі книги з серії «Темна вежа» Стівена Кінга українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в форматах, що підходять для різних електронних пристроїв: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Також у нас можна читати всі частини Темна вежа по порядку українською мовою. В списку книги знаходяться в правильному порядку читання, а тому можна одразу почати насолоджуватися історією.

Відгуки на серію книг «Темна вежа»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *