Темна вежа

Серія «Темна вежа»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
764 переглядів

Книги

Опис серії книг «Темна вежа» Стівена Кінга

Жанр хорорів є одним з найважливіших серед всієї плеяди літературних жанрів. І одним з найголовніших письменників цього жанру є Стівен Кінг, якого критики по праву називаються «батьком жахів». Серія «Темна вежа» є вершиною творчості письменника, і загалом являє собою одну з найкращих літературних циклів свого напрямку. Серія включає в себе елементи фентезі, жахів, наукової фантастики та вестерну. Тут 7 повноцінних книг та дві повісті, що доповнюють сюжет.

На написання «Темної вежі» письменника надихнула поема Роберта Браунінга «Чайль-Роланд дійшов до Темної вежі». Цікаво, що Кінг запозичив не тільки ідею з подорожжю до таємничої, загадкової та страшної вежі, а й ім’я головного героя.

В серії романів ним став Роланд Діскейн. Також чимало елементів вестерну автор запозичив з легендарного фільму «Хороший, поганий, злий», та його головного героя – Клінта Іствуда. До речі, читати онлайн всі книги серії «Темна вежа» за авторства Стівена Кінга по порядку можна на нашому сайті електронних книг.

Сюжет всіх книг серії розгортається навколо вищезгаданої мандрівки до «Темної вежі». Головний героя є членом древнього лицарського ордену стрільців, і спочатку наодинці, а згодом і з вірними друзями він буде подорожувати через різні світи до своєї мети.

А ознайомитись зі всією серією можна лише скачавши книг із серії «Темна вежа» безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скористувавшись нашим ресурсом електронних книг.

Відгуки на серію книг «Темна вежа»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *