Тільки я візьму новий рівень

Серія книг «Тільки я візьму новий рівень»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
339 переглядів

Книги з серії «Тільки я візьму новий рівень» по порядку

Опис серії книг «Тільки я візьму новий рівень» Chugong

«Тільки я візьму новий рівень» — південнокорейський веброман, написаний Чхугонгом. Він почав виходити на цифровій платформі коміксів та фантастики «KakaoPage» з 25 липня 2016 року, а 4 листопада 2016 року був опублікований D&C Webtoon Biz під їхньою маркою. Комікс-адаптація роману виходить українською мовою завдяки видавництву Northern Lights, під назвою «Тільки я візьму новий рівень».


Хтось любить насолодитись однією книжкою увечері, а хтось бажає розтягувати задоволення і читати цілі серії. Адже до героїв прикипаєш всією душею і хочеться за ними спостерігати як найдовше.

На нашому сайті можна скачати всі книги з серії «Тільки я візьму новий рівень» Chugong українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в форматах, що підходять для різних електронних пристроїв: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Також у нас можна читати всі частини Тільки я візьму новий рівень по порядку українською мовою. В списку книги знаходяться в правильному порядку читання, а тому можна одразу почати насолоджуватися історією.

Відгуки на серію книг «Тільки я візьму новий рівень»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *