Трилогія Білла Ходжеса

Серія «Трилогія Білла Ходжеса»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1333 переглядів

Книги

Цитати з серії книг «Трилогія Білла Ходжеса»

Новая мысль, которая приходит к нему, слишком сложна — слишком переполнена злостью и печалью, — чтобы озвучивать ее. Она о людях, которые беззаботно транжирят то, за что другие продали бы душу: здоровье. И почему? Потому что слепы, слишком расстроены или зациклены на себе, чтобы вспомнить, что ночь неминуемо ведет к рассвету. Который обязательно наступит, если человек продолжит дышать.

Вам не нужен синоптик, чтобы понять, откуда дует ветер.

Тогда я была очень неуравновешенной, но далеко не глупой, и в глубине души хотела жить. Отчасти потому, что я знала: Мартин Скорсезе будет продолжать снимать фильмы, а мне хотелось их увидеть.

Говорят, что мир протопчет тропинку к вашим дверям, если вы придумаете лучшую мышеловку.

Опис серії книг «Трилогія Білла Ходжеса» Стівена Кінга

Всі книги серії «Трилогія Білла Ходжеса» Стівена Кінга, відомого майстра жахів, варто читати по порядку, щоб вірно розуміти хід подій і взаємозв’язки між ними. Цього разу письменник вирішив порадувати тих, хто любить детективні історії у поєднанні з трилером. Перед читачами предстануть персонажі, які лише підтвердять думку, що людська природа не може бути досконалою, у кожного є якісь вади. А окремі особистості здатні робити такі вчинки, від яких у жилах застигає кров.

Той, хто почне читати онлайн хоча б одну з книг трилогії, зануриться у інший світ – похмурий, страшний, небезпечний, у якому не тільки люди живі, а ще й предмети мають ніби людське обличчя і можуть робити дії, нехай і з чужою допомогою. Автор дає можливість побачити інший бік злочину, зрозуміти мотиви людини, яка його скоїла, трохи побути у її «шкурі».

Будуть вбивства, містичні події, криваві сцени, але акцент не на цьому, а на особистостях. Письменник ніби заглядає в душі тих, хто робить зло, але не для того, щоб їх виправдати, а з бажанням зрозуміти, як у людині сформувалось бажання убивати і робити боляче комусь.

В серї 3 книги, і у кожній з них будуть нові персонажі. А скачати книги із серії «Трилогія Білла Ходжеса» безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) у форматах txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub можна у будь-який час на сайті.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Відгуки на серію книг «Трилогія Білла Ходжеса»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *