Цвинтар забутих книжок

Серія «Цвинтар забутих книжок»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1405 переглядів

Книги

Опис серії книг «Цвинтар забутих книжок» Карлоса Руїса Сафона

Всі книги серії «Цвинтар забутих книжок» Карлоса Руїса Сафона на нашому сайті можна читати по порядку, щоб познайомитись з персонажами, які мають особливо ніжні почуття до літератури і читання. У творах іспанського письменника, який став відомим на весь світ, переплітаються драматичні події і детективні історії, героями яких стають звичайні люди.

Якщо читати онлайн якийсь з романів Сафона, то можна перенестись у Барселону і разом з головними героями провести розслідування і дізнатись, наприклад, містичну таємницю будинку, побудованого у готичному стилі. Або ж разом з юним персонажем дізнатись, куди і чому зникли книжки одного дуже цікавого автора.

Звичайне життя людей, їх побутові проблеми, особисті переживання поєднуються з містичною, загадковою, неймовірною атмосферою міста, його будинків і різних міських історій. Хтось з персонажів буде дорослішати на очах у читачів, а хтось дізнається щось нове про себе самого…

В серії 5 книг настільки цікавих, що від них важко буде відірватись. А для зручності можна скачати книги серії «Цвинтар забутих книжок» безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) у форматах txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub прямо на сайті.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Відгуки на серію книг «Цвинтар забутих книжок»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *