Відьмак

Серія «Відьмак»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2456 переглядів

Книги

Цитати з серії книг «Відьмак»

— А кто самый лучший фехтовальщик на свете?

— Я знал многих, которые считали себя лучшими…

— Хотелось бы знать, кто они, такие фехтовальщики. И где их найти…

— Где найти-то я знаю…

— Ну и где же?

— На кладбищах…

Люди любят выдумывать страшилища и страхи. Тогда сами себе они кажутся не столь уродливыми и ужасными. Напиваясь до белой горячки, обманывая, воруя, исхлестывая жен вожжами, моря голодом старую бабку, четвертуя топорами пойманную в курятнике лису или осыпая стрелами последнего оставшегося на свете единорога, они любят думать, что ужаснее и безобразнее их всё-таки привидение, которое ходит на заре по хатам. Тогда у них легчает на сердце. И им проще жить.

Я никогда не мог понять, почему у вас, людей, большинство ругательств и обидных выражений связано с эротической сферой?

Мама, это демоны? Это Дикий Гон? Привидения, вырвавшиеся из ада? Мама, мама!

Тише, тише, дети! Это не демоны, не дьяволы.

Хуже.

Это люди.

Опис серії книг «Відьмак» Анджея Сапковського

Всі книги серії «Відьмак» розповідають про неймовірно захоплюючі пригоди відьмака на ім’я Геральт. Завдяки Анджею Сапковському читач зануриться в дивовижний світ, наповнений ельфами, гномами, перевертнями, вампірами, а також всілякими драконами та чудовиськами.

Головний герой є одним із кращих осіб у своїй справі та відноситься до представників впливового роду борців з різною нечистю. Його з малих років вчили цій майстерності, тому вбити відьму або ж упиря для нього звична справа. Відьмак – це його рід діяльності. А робота, як всі знають, повинна бути оплачена. І для головного героя не важливо, яке завдання виконувати: чи то вбивство стриги в саркофазі або ж участь у політичних війнах. Геральту важливо лише те, щоб йому добре заплатили.

Оскільки в серії 8 книг, ви зможете сповна насолодитися усіма пригодами, які будуть відбуватися з відьмаком. Не оминув автор і любовної теми. Протягом усіх частин головний герой намагається побудувати відносини з чарівницею на ім’я Йенніфер, але їх любов весь час знаходиться на межі виживання. Їх боязкі почуття починають руйнуватися, коли в гру включаються горезвісні «державні інтереси» та «вищі цілі».

На нашому сайті ви зможете скачати книги по порядку або ж почати читати онлайн безкоштовно. Наявні формати для скачування книг: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub (єпаб).

Відгуки на серію книг «Відьмак»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *