Володар перснів

Трилогія книг «Володар перснів»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1127 переглядів

Книги з серії «Володар перснів» по порядку

Опис серії книг "Володар перснів" Дж. Р. Р. Толкіна

Серія «Володар перснів» більш ніж легендарна серед всіх літературних праць ХХ століття. Цей жанр став самим титульним прикладом фентезі, на який до сих пір опираються більшість авторів цього напрямку. Якщо говорити точніше, то серія є основоположницею жанру епічного фентезі. Для літератури вона зробила неймовірний внесок в жанр фентезі. Також важко переоцінити вплив епопеї на комп’ютерні та настільні ігри. Серія складається з трьох книг.

Ельфи, гобіти, гноми та орки – всі вони є учасниками історії Толкіна. В серії письменник майстерно розкриває характери різних персонажів, описуючи їх раси та народи з усіма притаманними їм рисами. Цікаво, що вигадуючи особливості кожному фентезійному народові, Толкін висміював ті чи інші нації в реальності.

Читаючи онлайн працю Толкіна, ви зможете ознайомитись з великим та чудово прописаним вигаданим світом. Також всі книги з серії «Володар перснів» за авторства Дж. Р. Р. Толкіна по порядку доступні на нашому сайті електронних книг.

Не дивлячись на те, що серія розповідає про боротьбу добра та зла, вона вміло демонструє мотиви та бажання всіх персонажів трилогії. Головні герої постають багатогранними особистостями, які мають як погані, так і хороші сторони. Сюжет буде розгортатись навколо Єдиного Персня, який був створений, щоб керувати іншими.

Скачати всі книги із серії «Володар перснів» безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна, скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


Хтось любить насолодитись однією книжкою увечері, а хтось бажає розтягувати задоволення і читати цілі серії. Адже до героїв прикипаєш всією душею і хочеться за ними спостерігати як найдовше.

На нашому сайті можна скачати всі книги з серії «Володар перснів» Дж. Р. Р. Толкіна українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в форматах, що підходять для різних електронних пристроїв: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Також у нас можна читати всі частини Володар перснів по порядку українською мовою. В списку книги знаходяться в правильному порядку читання, а тому можна одразу почати насолоджуватися історією.

Відгуки на серію книг "Володар перснів"

Одна відповідь до “Володар перснів”

  1. Валентина Валентина сказав:

    Офігезна трилогія Володар Перснів – це справжня бомба, я ніколи ще не читала такого захопливого фентезі. Просто неможливо виділити кращу книгу, всі три дуже круті. Якщо ви ще не читали, обовязково виправте цю ситуацію. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *