Переваги електронних книг перед паперовими

Сьогодні у кожного книголюба є вибір – читати електронні або паперові книги. Багато хто віддають перевагу другому варіанту, адже приємніше перегортати сторінки з паперу, чути їх шелест, відчувати запах нової надрукованої книги. Та й для очей це корисніше.

Електронні книги – велика особиста бібліотека

Сьогодні є багато тих, хто більше любить електронні книги, тому що цей варіант має велику кількість переваг:

  • екологічність. Це найважливіший плюс такого читання. Адже для створення паперових книг необхідні дерева, а це погіршує екологічну систему у всьому світі;
  • розмір бібліотеки. Паперові книги займають дуже багато місця, а тому мало у кого вийде зібрати свою величезну бібліотеку. Інша справа – електронні книги. В одному маленькому пристрої їх може бути дуже багато, а ось місця в квартирі вони вже не займуть взагалі. До того ж пошук потрібної праці пройде швидко, на відміну від пошуків на полицях та у шафах;
  • багато хто переживає, що читання електронних книг негативно впливає на зір. Насправді, ви можете самі налаштовувати яскравість і навіть колір фону. Так, для очей приємніші жовтуваті і сіруваті відтінки сторінок – так вони не будуть втомлюватися;
  • ви можете всю колекцію книжок брати з собою на роботу, навчання, в поїздки. І швидко знаходити необхідну книгу приємного проведення часу.

Це далеко не всі переваги. Часто, читаючи книгу, ми хочемо повернутися до певних подій або героїв, щоб згадати деталі. Гортаючи паперову книгу, на це можна витратити багато часу. В електронному ж форматі такий пошук здійснюється набагато швидше. До того ж ви можете на своєму пристрої робити закладки в потрібних місцях. Це дуже зручно для роботи чи навчання.

Но головне те, що наша природа не страждає, ліси залишаються цілими. Адже це домівка для тварин, і кисень для нас.

Всі найулюбленіші книги в одному пристрої

Звичайно, сам пристрій для читання електронних книг коштує дорого, але при цьому все швидко окупиться, якщо враховувати те, скільки сьогодні коштують паперові книги. Ви також можете читати електронні книги на своєму смартфоні, планшеті, комп’ютері. Вам більше не потрібно буде брати з собою багато книг – вони будуть знаходитися в одному пристрої. Для цього всього-навсього потрібно скачати “читалку” і все!

Саме тому багато хто вирішує купити книжки в електронному вигляді. Інформація надана з сайту Pocketbook.ua. Тут продається велика кількість книг у різних форматах.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Відгуки