Показувати по: 20

Цитати з книги «Пісні про любов і вічність (збірник)» Любомира Дереша

Але не тільки (й не стільки) еміграції буквальної, зовнішньої, скільки еміграції внутрішньої, коли зовнішні обставини перестають приносити нам те відчуття комфорту й безпеки, яке приносили раніше(зауважу,людина здатна вважати безпечною навіть найбільш обтяжливу ситуацію, аби в ній була стабільність)

Був четвер, напевне, найкращий день тижня – ще не п'ятниця, немає поспіху вриватись у вихідні, але вже й не середа – не це відчуття недосказаності на роботі й неясності в житті.

Четвер – такий день, коли насущні питання життя непокоять менш за все.

Не знаю, чи колись іще побачимося з Артуром, цією беззубою змією з вервицею рудракші в кишені, але знаю точно, що на плацкартній полиці мого серця в поїзді, який, розтинаючи ніч, їде на схід, у бік світанку, є місце для нього теж.

Є два моменті в житті, коли ми відчуваемо плинність

часу по-справжньому. Першиий – це коли ми підростаемо

і в нас кожен день щось змінюється в тілі… І другий

період – десь моему віці. Ти починаеш старіти, і все

знову змінюється дуже стрімко, раптово….

… Весь інший час – від вісімнадцяти до п'ятидесяти восьми – суцільна ілюзія. Не довіряй їй. Здається, ніби нічого не міняється, але насправді це не так.

Пан Ярославський припинив затулятися від життя.(…)Він опустив захист і зразу ж отримав з десяток хуків справа, десяток хуків зліва, пару потужних аперкотів під дих і в щелепу.

Людина людині – кара

У цьому світі з багатьох тисяч заледве один шукає досконалості, а з тисяч тих, хто досягли досконалості, заледве один пізнав мудрість.

Та на біса мені ваш громадянський шлюб, якщо будь-коли мене можуть відшити гуляти? Що це за стосунки такі – на довірі?

Ідеальне трапляється тільки тоді, коли я сама здатна його побачити.

Це внутрішнє незадоволення з існуючого стану речей змушує шукати причину нещастя – спершу в світі зовнішньому, а потім – зазираючи вглиб себе.