Детективна фантастика

Детективна фантастика: характеристика жанру для «чайників»

Якщо літературознавство – ваша професія, то інформація, яка буде йти нижче, вам уже відома. Та якщо ви звичайна людина, яка просто іноді читає якісь цікаві книги і навіть не завжди розуміє, у яких жанрах вони написані, то ця інфа може бути вам корисною.

Отже, давайте розберемось, що ж таке детективна фантастика. Так називають жанр фантастичної літератури, у якому є елементи, характерні для детективу. Наприклад, наявність у сюжеті сищика, який виконує свої професійні обов’язки, або просто злочину, який комусь доводиться розслідувати (не обов’язково професіоналу). Події можуть відбуватись як у теперішньому часі, так і у минулому чи майбутньому.

Причини популярності творів в жанрі детективної фантастики

Коли процес індустріалізації суспільства суттєво прискорився (люди почали переїжджати із сільської місцевості у великі міста), зросла кількість соціальних контактів. Багаті, бідні і люди з середнім достатком стали частіше і більше спілкуватись, але зріс і рівень злочинності.

Через це детективні твори почали користуватись більшою популярністю. А коли письменники почали додавати фантастичні елементи у свої історії, читачам стало ще цікавіше. Популярність таких книг зростала, а сам жанр продовжив розвиватись. Сьогодні ж це література, яку люблять у всьому світі.

Де почитати в інтернеті детективну фантастику?

Якщо бажаєте читати онлайн детективну фантастику, то зробити це можна на нашому ресурсі, де зібрана українська та світова література різних жанрів.

Скориставшись можливістю скачати безкоштовно детективну фантастику українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон з нашого сайту, ви можете у такий спосіб поповнити власну віртуальну бібліотеку, якщо вона вже існує, або закласти першу «цеглинку» для її створення.