Попаданці

Книги про мандрівників у часі

Жанр фантастики настільки різноманітний, що було б дивно, якби в нього не було численної когорти піджанрів, які доповнювали б його або розвивали. Саме таким піджанром є література, де в головній ролі буде персонаж-попаданець або ж людина, що випадково потрапила в чужий для неї час. На прикладі такої кардинальної зміни антуражу автори часто вибудовують цікаві та незвичайні сюжети, що можуть вразити будь-якого читача. На сторінках таких книг показується наскільки сильно людство просунулось вперед, якщо мова йде про подорож в минуле.

Різновиди літератури про попаданців

Як було сказано вище, головним елементом таких книг є подорож в часі, але головним героєм є людина нашого часу. Разом з читачем вона спочатку мусить осягнути, що опинилась не в своєму часі, а згодом звикнути до змін, які неодмінно стануться в її житі. Стресова ситуація дозволяє всебічно розкрити характер героя-попаданця, показавши його погані та хороші сторони.

Часто головний мотив таких історій полягає в тому, що головний герой стає посланцем від вищих сил, а його ціллю стає досягнення певної мети, що дозволить йому повернутися додому. До речі, читати онлайн книги у жанрі попаданці українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Окрім минулого герой запросто може потрапити в майбутнє, де в автора є повна свобода думки й фантазії. Такий твір легко може межувати на межі жанрів і бути одночасно твором про попаданців та повноцінною науковою фантастикою.

А знайти більше творів цього жанру можна у нас, якщо вирішите скачати книги безкоштовно у жанрі попаданці у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), скориставшись нашим електронним ресурсом.