Гумористична проза

Гумористичні книги – «піґулка» від поганого настрою

Коли за вікном похмуро, справи не йдуть, а настрій ніяк не покращується, у «прірву» негативу дуже легко зануритись з головою. Але ж від цього краще не стане, правда?! Тому замість того, щоб сумувати, краще щось почитати – і від думок поганих відволікає, і для мозку користь, бо для нього читання майже те саме, що тренування для тіла. Тільки вибирати треба не абищо, а книжки з гумором.

Гумористична проза – це твори, які розповідають про людей і життя, але показуючи все у комічному світлі. Герої таких книг можуть потрапляти у кумедні ситуації, жартувати про що завгодно та й просто веселитись. А читачі, спостерігаючи за ними, можуть сміятись і відчувати, як їх настрій покращується з кожною прочитаною сторінкою. Після цього вже й думати не захочеться про щось погане.

Дитячий гумор

Різними письменниками, серед яких і українські, написано чимало гумористичних історій для дітей. Це можуть бути як короткі оповідання, так і великі романи. Але розмір твору значення не має, бо головне, щоб у ньому був справді смішний сюжет.

Тут варто сказати, що гумористична література дітям та підліткам дуже подобається. Але не лише по причині того, що вона здатна розвеселити, а ще й через те, що у ній багато життєвих порад і прикладів поведінки у незвичних ситуаціях. Та й у дорослої аудиторії книги з гумором користуються популярністю. Тільки самі жарти у них можуть відрізнятись від дитячих (чорний гумор, наприклад).

Де почитати гумористичну прозу дорослим і дітям?

Незалежно від віку, ви можете читати онлайн гумористичні твори на нашому сайті у зручний для себе час. У окремому розділі зібрані як класичні твори різних авторів, так і новинки сучасної літератури.

Також у вас є можливість скористатись нашим ресурсом, щоб скачати безкоштовно смішні книги українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон чи інший свій ґаджет і мати доступ до них навіть за умов відключення інтернету.