Еротичні романи

Романи для дорослих

Відносно недавно список піджанрів любовної літератури поповнили еротичні романи. Довгий час через цензуру, тиск з боку суспільства, тематика статевих стосунків була табуйованою в літературі, особливо в тій, яка публікувалась великими видавництвами в паперовому варіанті. Проте після перших публікацій в електронному варіанті видавці зрозуміли, що цей жанр має чималий, нічим не задовільнений попит. Тому після 2005 року книги з еротичним напрямком сюжету почали все частіше потрапляти до видавництв.

Направленість сюжету еротичних романів

Перш за все, романи 18+ спрямовані на розкриття стосунків між персонажами через сексуальні стосунки. Так як секс має нерозривний зв’язок з існуванням людини, не дивно, що жанр зміг набрати такої популярності. Але варто зазначити, що елементи еротики не є виключною характеристикою цього піджанру. Справа лише в тому, що через неї автор намагається передати набагато ближчий, інтимний зв’язок між персонажами. В іншому ці романи не вельми сильно відходять від канонів любовних романів. На нашому сайті є доступними для читання онлайн еротичні романтичні книжки.

Еротичні романи дають змогу читачеві зазирнути за двері спальні, чим не можуть відрізнитися класичні романи. Беззаперечно, що сцени, продемонстровані на сторінках, є відвертими, проте їх необхідність пояснюється тим, що вони дозволяють більш детально розкрити характер людини. Часто сцени в ліжку є кульмінаційними, або ж не постійними елементами, і загалом виконують не основну роль в розвитку персонажів.

Цей піджанр отримав свою популярність і серед вітчизняного читача. Нині чимало найпопулярніших творів перекладені українською мовою. Скачати еротичні романи безкоштовно у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) читач може, скориставшись нашим електронним ресурсом.