Любовна фантастика

Любовна тематика в фантастичній літературі

Людство завжди мріяло зазирнути за обрій та осягнути неосяжне. Це проявлялось як в науках, так і в творчості. Саме через це в літературі значне місце займає фантастична література, а в ній, в свою чергу, піджанр любовно-фантастичних романів. Специфіка любовного напряму полягає в тому, що письменник вписує своїх персонажів, між якими відбувається роман, в фантастичні реалії. Вони можуть дуже кардинально відрізнятись в залежності від смаків автора. Це може бути як пригоди за сотні світлових років від Землі на борту космічного корабля, так і поєднання фантастичних елементів і реальних історичних подій.

Любовно-фантастичні романи для кожного

Фантастичні романи зародились в другій половині ХІХ століття, тоді ж зародився і піджанр з любовно-фантастичними історіями. Щоправда останній набув значної популярності лише в другій половині ХХ століття, коли весь жанр науково-популярної літератури переживав епоху Ренесансу.

В любовно-фантастичних романах акцент розповіді дещо зміщується з романтичних рейок, переключаючи увагу читача на антураж та світ, в якому живуть герої. Це резонно спричинено тим, що автор намагається показати читачеві насправді неіснуючий світ, і, відповідно, це вимагає додаткової уваги з його боку. До речі, ознайомитись з цим жанром можна читаючи онлайн безкоштовно любовно-фантастичні романи.

В своїй основі напрям любовно-фантастичних романів поділяється на дві великі категорії: космічні та історичні твори. Перший описує любовні стосунки між персонажами в далекому майбутньому, разом з тим описуючи досягнення науки й техніки людства.

Друга віха любовно-фантастичних творів апелює до історичних подій. Разом з тим автор не обтяжує себе строгими рамками історичної достовірності, додаючи до свого твору не характерні для свого часу елементи, що в купі дає досить оригінальну любовну історію. Скачати безкоштовно любовно-фантастичі романи у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) можна, скориставшись нашим електронним ресурсом.