Готуємось до ЗНО якісно: чому це важливо?

В житті кожного учня буде момент, коли йому доведеться показати на практиці знання, здобуті за роки навчання. Для школярів це період ЗНО або Зовнішнього тестування. В Україні ця система з’явилась у 2004 році, і з того моменту вона вдосконалюється, щоб учням і вчителям було простіше впоратись із ситуацію. Бо незалежно від того, у якій формі проходить іспит, це у будь-якому випадку перевірка знань, що для багатьох стає серйозним стресом.

А щоб успішно пройти тестування і отримати високий бал, потрібно добре підготуватись. Чому це важливо? Бо результати ЗНО будуть впливати на можливості подальшого вступу в університети та інші заклади вищої освіти. Бали, які набирає учень під час ЗНО, зараховуються і як прохідний бал для вступу у вищий освітній заклад. Та якщо балів занадто мало, то можна й втратити свою можливість отримати вищу освіту, або ж доведеться через рік знову складати ЗНО, щоб показати вже кращі результати і пройти відбір в університет.

Які книги для підготовки до ЗНО потрібні?

Для усіх, хто збирається вступати у ЗВО, обов’язковим є тест з української мови та літератури, тому й потрібен відповідний підручник для підготовки. Ще один важливий предмет – історія. У даному випадку мова йде про історію України, бо тестування із всесвітньої не проводиться вже з 2015 року. Тут у нагоді стане довідник з датами, подіями, персоналіями і тестами, які даються після кожної теми.

Фізика – наука, тестування з якої проводиться з 2007 року і передбачає завдання різних типів. У довіднику для підготовки до тесту можна знайти приклади розв’язування тестових завдань і просто завдання для самостійної роботи. Окрім того, є декілька тестів саме у тому форматі, який вони мають під час ЗНО.

Якщо з переліку предметів для тестування обираються географія, математика чи хімія, то у відповідних книжках так само можна знайти тести – типові і тренувальні, а також узагальнюючі таблиці та схеми для швидкого повторення матеріалу. Що стосується біології, тестування з якої проводять з 2007 року, то в довіднику дається як теорія, так і практичні тестові завдання. Там же є приклади розв’язування задач і відповіді до тестів, серед яких також і тести ЗНО.

З 2009 року тестування проводять і з іноземної мови. Обирати абітурієнт може сам, що це буде – англійська мова чи якась інша (німецька, французька, іспанська). Відповідно до цього потрібно обирати і підручник, за яким можна підготуватись до ЗНО.

Де почитати книжки для підготовки до ЗНО?

Сьогодні вже не обов’язково купувати паперові книжки, щоб їх почитати. На нашому сайті можна читати онлайн книги для ЗНО у будь-який час, і при цьому нікуди не доведеться ходити. Великий об’єм інформації може розміщуватись у маленькому електронному пристрої чи у звичайному комп’ютері.

Якщо ж хочеться мати потрібну літературу під рукою навіть тоді, коли немає інтернету, то варто заздалегідь скачати безкоштовно книги ЗНО у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на нашому ресурсі.