Історичні пригоди

Пригодницький роман в історичному епосі

В історії людства є чимало епізодів, які можуть стати або ж вже стали чудовою першоосновою для написання пригодницького твору. Лицарі, ковбої чи пірати – всі вони є героями великої когорти романів в жанрі історичних пригод. При написанні такого твору перед автором стоїть чимало складних задач – «занурити» свого читача в епоху, щоб той не мав сумніву, що знаходиться на Дикому Заході чи на берегах Карибського моря.

Історія жанру історичних пригод

Перші романи в антуражі тієї чи іншої епохи з’явились досить давно. Однією з причин того є романтизація минулого, що була властива людям в усі часи. Прикладів цього є чимало, але одним з найвідоміших є література ХІХ століття. В цей час особливою популярністю користувались сюжети про епоху Великих географічних відкриттів, де літератори описували пригоди відважних моряків та першовідкривачів, які досліджували нові землі і континенти. До речі, читати онлайн історичні пригоди українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Сьогодні жанр історичних пригод охоплює значно ширше коло періодів, ніж в ХІХ столітті. Варто згадати, що у жанрі пригод в історичному епосі є декілька піджанрів, які, до прикладу, додають в історичну епоху той чи інший фентезійний елемент, але всі інші особливості залишаються незмінними.

Знайти більше захоплюючих історій можна лише скачавши безкоштовно книги в жанрі історичних пригод у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), скориставшись нашим електронним ресурсом.