Твори Скорочено

Стислий переказ відомих книжок: на допомогу школярам

Є багато відомих творів з дуже великим об’ємом – читати можна їх кілька місяців. В школі часто задають різні класичні романи, які треба прочитати швидко та не упустити важні деталі сюжету.

А тому мі підготували книги з коротким змістом для тих, хто бажає дізнатись про всю історію дуже швидко, і при цьому уловити всі ті моменти, які хотів донести автор до своїх читачів.

Які книги можна читати скорочено?

Класики часто писали розгорнуто – багато описів можна просто опустити, і при цьому сюжет не втратить основні моменти. Це особливо важливо для школярів, у яких і так велике навантаження, і хочеться отримати гарну оцінку. А тому у нас ви можете читати скорочено книги відомих класиків, або ж скачати їх у різних форматах.

Твори скорочено для дорослих – це можливість згадати книжки, які ви чати в минулому, але зараз не бажаєте перечитувати декілька томів. Стислий переказ дозволить в повній мірі поринути в сюжет.

Скорочено читати цікаво, до того ж можна набагато більше книжок прочитати за літо чи за відпустку. Цей формат оцінять і дорослі, і діти.