Історична література

Досліджуйте світ з історичними книжками

Історична література – це не лише цікавий і корисний відпочинок, а й виховання, освіта й дорослішання підростаючого покоління, переосмислення цінностей молоддю та прагнення цікавитися культурними й історичними цінностями своєї держави. На нашому порталі ви знайдете як класичні книги про історію, так і сучасну літературу у форматі документальних описів та художніх сюжетів.

Серед творів на історичну тематику на нашому сайті ви знайдете захоплюючі ретродетективи, зворушливі книги про війну, неймовірні пригоди й містичні знахідки з атмосферним середньовічним антуражем… Особлива увага приділяється книгам з історії суверенної України, де описано спогади очевидців про війну на Донбасі та соціально-історичні зміни, яких зазнала Україна за останні роки.

Неминучою в історичних романах є тема кохання, що тісно переплітається з політичними і соціальними зрушеннями, пошуком вічних цінностей та історичної правди. Читачам будь-якого віку будуть цікаві твори про Середньовічну Європу і сучасні українські реалії, давні наукові відкриття й історичні загадки, відомих історичних постатей у незвичайному антуражі.

Ми пропонуємо найбільш цікаві художні історичні книги

У сучасній літературі часто історія межує з містикою та фантастикою, а опис історичних подій і постатей тісно пов’язаний з пригодами, сценами екшену, шпигунськими пристрастями, детективними розслідуваннями. Якщо ви хочете, щоб ваші діти із захватом вивчали історію, обирайте книжки про історію світу й України саме у нас!

Наша віртуальна бібліотека пропонує широкий вибір історичної літератури для дітей і дорослих. Серед історичних книг, які варто прочитати освіченому українцеві – праці про військові дії на сході України та Революцію гідності на Майдані, а також мемуари про видатних українців, які боронили намагалися відстояти незалежність України, починаючи з часів Першої світової війни.

Наш сайт постійно поповнює колекцію історичних книг найкращими працями видатних письменників України та інших країн, що входять у топ найбільш популярних авторів далеко за межами нашої держави. У будь-який зручний час ви можете читати онлайн історичні книги українською мовою або скачати безкоштовно історичні книги у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).