Читати онлайн «Поміж рядками» Юлія Шеко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Помiж рядками
Юлiя Шеко


Дiвчина Лiля опиняеться на межi нервового зриву, коли дiзнаеться про жахливий вчинок коханого – вбивство дiтей. Доля зводить ii з психологом, котрий намагаеться допомогти iй та наставити на вiрний шлях, але одного дня сам вiдходить вiд нього, стаючи на слизьку стежку брехнi. Доля маневруе мiж заплутаним трикутником, повним iнтриг та недомовленостей i сама розставляе крапки, в той час як головнi героi виявляються не спроможними знайти вiрний вихiд.

Юлiя Шеко

Помiж рядками

Частина 1

Роздiл 1

Вона


Рiвно рiк тому ми з ним уперше зустрiлися. Ще й досi не можу забути свою сором’язливу посмiшку, його злегка вологi долонi та сумний, мовби приречений на вiчнi страждання, погляд. Тодi вiн здавався менi загнаним у кут пацюком, котрий бажае залити свое горе мiцним градусом заморськоi випивки, але не знаходить у цьому втiхи. Тому й погоджуеться на дивну пропозицiю незнайомки, котра переконуе його провести iз ним нiч. Дурiсть, хiба нi?

Хто мiг сказати менi, що лише за рiк все це ефемерне щастя розчиниться у буднях жорстокоi правди? Що за такий короткий промiжок часу я перетворюся на неврiвноважену жiнку, не уявлятиму й дня без черговоi дози транквiлiзаторiв та тихо бажатиму якнайшвидше дiзнатися про його смерть? Хiба могла б тодi я повiрити у таку маячню?

Мною панувало захоплення, слiпе та неусвiдомлене обожнювання. Звiдки воно взялося? І як я, завжди розсудлива та прагматична жiнка, змогла так легко довiритися йому? Поруч iз ним я забувала про все: про нестабiльнiсть економiки, смертельнi захворювання, iнформацiю про якi так бурхливо останнiм часом розповсюджували ЗМІ, про постiйнi катастрофи на азiйському континентi. Я забула про кожну рiч, котра ще зовсiм нещодавно так сильно хвилювала мою сутнiсть.

Я вiдкидала на другий план своi бажання та мрii, жила лише заради нього. Заради його комфорту та задоволення, щоб тiльки вiн нiколи бiльше не вiдчув себе зрадженим. В той же час, вiн давав менi те, чого я не мала нiколи ранiше – усвiдомлення. Вiру в те, що я справжня жiнка, царiвна в оточеннi низьких реалiй дiйсностi та приземистих людей, котрi мають занадто мало, аби сягнути мого рiвня.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Поміж рядками» Юлії Шеко безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!