«280 днів навколо світу. Історія однієї мрії. У 2 томах. Том 2» Артемій Сурін

«280 днів навколо світу. Історія однієї мрії. У 2 томах. Том 2» Артемій Сурін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
503 переглядів
503 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «280 днів навколо світу. Історія однієї мрії. У 2 томах. Том 2» Артемія Суріна (анотація)

За результатами навколосвітньої подорожі Артемій Сурін прийнятий в міжнародний клуб видатних мандрівників «The Explorers Club», нагороджений орденом «Великі Українці сучасності», експертна рада Книги рекордів України методом голосування обрала його бренд-амбасадором України у світі. Вчинена ним кругосвітня подорож також встановила чотири національних і два світові рекорди. Ця книга – відверта, захоплива і надихаюча розповідь про перипетії кругосвітньої подорожі у наші дні.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «280 днів навколо світу. Історія однієї мрії. У 2 томах. Том 2» Артемія Суріна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «280 днів навколо світу. Історія однієї мрії. У 2 томах. Том 2» Артемія Суріна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *