«Голова з площі Пігаль» Андрій Кокотюха

«Голова з площі Пігаль» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
505 переглядів
505 переглядів

Про книгу «Голова з площі Пігаль» Андрія Кокотюхи

Книга «Голова з площі Пігаль» написана сучасним українським письменником, сценаристом та журналістом Андрієм Кокотюхою, ім’я якого декілька років знаходиться у топ 10 авторів України.

Історія роману починається в повоєнному Парижі 1923 року. Як і вся Європа, місто оговтується від страшної трагедії, яка внесла зміни у світовий порядок та забрала з собою мільйони безневинних душ. Ці зміни особисто відчуває і головний герой на ім’я Клим Кошовий. Війна, болісна поразка, табір — ось невтішне життя, на яке може розраховувати емігрант того часу, в якого немає ні громадянства, ні надії на майбутнє. Але якось до комірки Клима стукають, і життя головного героя змінюється назавжди.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Голова з площі Пігаль» Андрія Кокотюхи українською мовою, ви неодмінно дізнаєтесь про страшну трагедію, яка поставила на вуха все місто: на площі Пігаль знаходять відрізану голову. Подія дуже вражає Клима, адже слідство має підозри, що у злочині замішана Магда Богданович. Цю дівчину головний герой вважав утраченою, хоча і кохав усе життя. Він якнайшвидше повинен віднайти того, чиїх це рук справа, тому що тоді у його коханої з’явиться шанс на порятунок.

Скачати книгу «Голова з площі Пігаль» Андрія Кокотюхи безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна, використавши наш ресурс.

Завантажити безкоштовно книгу «Голова з площі Пігаль» Андрія Кокотюхи

Рекомендації

Відгуки на книгу «Голова з площі Пігаль» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *