«Монах, який продав свій «Феррарі»» Робін Шарма

«Монах, який продав свій «Феррарі»» Робін Шарма

  • Назва: Монах, який продав свій «Феррарі»
  • Письменник: Робін Шарма
  • Рік: 2019
  • Видавництво: КМ-БУКС
  • Жанр: Мотивація
  • ISBN: 978-966-948-329-4
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
34617 переглядів
34617 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Монах, який продав свій «Феррарі»» Робіна Шарми (анотація)

Книга «Монах, який продав свій «Феррарі»» став світовим бестселером у великій кількості країнах світу. В ній зображена історія відомого адвоката на ім’я Джуліан Ментл, який спромігся пережити сильну духовну кризу та не втратити себе.

Завдяки тибетським духовним практикам мільйонер кардинально змінює своє існування. Джуліану відкриваються цінні та корисні знання, які допомагають йому вирішити власні проблеми та знайти вихід з патової ситуації. Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Монах, який продав свій «Феррарі»» Робіна Шарми українською мовою, то разом з головним героєм навчитесь жити сьогоднішнім днем. Автор пояснить вам, що означає довіра у побудові взаємовідносин з людьми. Книга примусить вас заглибитись у самого себе та пізнати своє істинне призначення, прагнення та цілі.

Ви зрозумієте цінність позитивного мислення та розвинете жагу до справжнього життя, адже те, що зараз з вами відбувається, і є вашим існуванням. Робін детально пояснює те, чому найпростіші філософські істини вважаються найголовнішими.

Скачати книгу «Монах, який продав свій «Феррарі»» Робіна Шарми безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви можете за допомогою нашого літературного порталу.

Слухати аудіокнигу “ЯМонах, який продав свій «Феррарі»” Робіна Шарми онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Монах, який продав свій «Феррарі»» Робіна Шарми українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Монах, який продав свій «Феррарі»» Робіна Шарми

Одна відповідь до “Монах, який продав свій «Феррарі»”

  1. Аліна Аліна сказав:

    Про книгу «Монах, який продав свій “Феррарі”» гомоніли всі мої подруги. Спочатку мені важко було повірити в те, що звичайна книга може змінити ціле життя. Але це насправді так, я приємно шокована. Від неї неможливо відірватись, тепер вона завжди в моєму смартфоні. Дуже зручно скачати та зберігати її під рукою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *