«Монах, який продав свій “Феррарі”» Робін Шарма

«Монах, який продав свій “Феррарі”» Робін Шарма

  • Назва: Монах, який продав свій “Феррарі”
  • Письменник: Робін Шарма
  • Рік: 2019
  • Видавництво: КМ-БУКС
  • Жанр: Мотивація
  • ISBN: 978-966-948-329-4
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2469 переглядів
2469 переглядів

Про книгу «Монах, який продав свій “Феррарі”» Робіна Шарми

Книга «Монах, який продав свій «Феррарі»» став світовим бестселером у великій кількості країнах світу. В ній зображена історія відомого адвоката на ім’я Джуліан Ментл, який спромігся пережити сильну духовну кризу та не втратити себе.

Завдяки тибетським духовним практикам мільйонер кардинально змінює своє існування. Джуліану відкриваються цінні та корисні знання, які допомагають йому вирішити власні проблеми та знайти вихід з патової ситуації. Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Монах, який продав свій «Феррарі»» Робіна Шарми українською мовою, то разом з головним героєм навчитесь жити сьогоднішнім днем. Автор пояснить вам, що означає довіра у побудові взаємовідносин з людьми. Книга примусить вас заглибитись у самого себе та пізнати своє істинне призначення, прагнення та цілі.

Ви зрозумієте цінність позитивного мислення та розвинете жагу до справжнього життя, адже те, що зараз з вами відбувається, і є вашим існуванням. Робін детально пояснює те, чому найпростіші філософські істини вважаються найголовнішими.

Скачати книгу «Монах, який продав свій «Феррарі»» Робіна Шарми безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви можете за допомогою нашого літературного порталу.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Монах, який продав свій “Феррарі”» Робіна Шарми

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *