«Нейрокопірайтинг» Денис Каплунов

«Нейрокопірайтинг» Денис Каплунов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4997 переглядів
4997 переглядів

Короткий зміст книги «Нейрокопірайтинг» Дениса Каплунова (анотація)

У книзі «Нейрокопірайтинг» об’єднано понад 100 прийомів впливу на свідомість читача за допомогою різних словесних хитрощів. Ви зможете збагатити ними свої тексти, до вас приплине хвиля натхнення, і я більш ніж певен, — ви зможете за їхньою допомогою прийти до самостійних ідей і власних секретів.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Нейрокопірайтинг» Дениса Каплунова та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Нейрокопірайтинг» Дениса Каплунова: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Нейрокопірайтинг» Дениса Каплунова і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Нейрокопірайтинг» Дениса Каплунова

Одна відповідь до “Нейрокопірайтинг”

  1. Олена Олена сказав:

    Завдяки книзі Нейрокопірайтинг я вже досягла значно більше ніж очикувала. Я знайшла своє покликання, тепер я можу працювати та брати круті проекти по всьому світу. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *