«Одного разу на Різдво» Джозі Сільвер

«Одного разу на Різдво» Джозі Сільвер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9345 переглядів
9345 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Одного разу на Різдво» Джозі Сільвер (анотація)

Книга «Одного разу на Різдво» – красива романтична історія про справжнє кохання, що не має часових та просторових меж і не бажає відпускати свою «жертву», постійно надихаючи її на можливе щастя в обіймах коханої людини. Такою «жертвою» стала головна героїня Лорі – дівчина, яка зустріла свою долю випадково, сидячи біля вікна в автобусі. Саме в цей час на зупинці вона побачила хлопця та зустрілася з ним поглядом. Цього виявилося достатньо, щоб розпалити в її серці вогонь кохання, який не згасав протягом цілого року аж до наступної зустрічі…

Після цієї доленосної зустрічі поглядами Лорі кинула всі зусилля на пошук того загадкового незнайомця. Вона шукала його обличчя в натовпі кожного дня, завмираючи від думки, що вони зараз зустрінуться. Але доля іноді може зіграти злий жарт – так вийшло і з Лорі. Найбільше кохання в її житті виявилося… хлопцем її подруги Джеком. Якщо ви хочете дізнатися, чим завершилася ця нестандартна й захоплююча історія, рекомендуємо скачати «Одного разу на Різдво» Джозі Сільвер.

Незважаючи на зворушливу історію пошуку кохання, ця книга більше схожа на реалістичну життєву драму, аніж на напівказкову романтичну історію. На її сторінках ми бачимо відверті емоції головної героїні, її відчай, знесилення та безпорадність, надію на щастя та гіркі розчарування.

Джозі Сільвер показує читачам, що кохання органічно поєднує в собі як смуток та страждання, так і натхнення й сили на переборювання будь-яких життєвих перешкод. Кінцівка роману доводить: лише той, хто не опускає руки та рухається назустріч своєму щастю, незважаючи на цілу низку перешкод, заслуговує на цінну нагороду.

Дивне поєднання – випадкова зустріч – десять років переживань – не залишить байдужим навіть найприскіпливіших поціновувавчів любовних романів. Рекомендуємо читати онлайн цю хвилюючу книгу тим, хто скучив за емоційними та драматичними історіями, сповненими ніжності, легкості та новорічних чудес. Роман «Одного разу на Різдво» ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Відвідувачі нашого сайту отримають цей твір безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Одного разу на Різдво» Джозі Сільвер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Одного разу на Різдво» Джозі Сільвер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *