«Стара холера» Володимир Савович Лис

«Стара холера» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3151 переглядів
3151 переглядів

Про книгу «Стара холера» Володимира Савовича Лиса

Адам і Єва – не лише біблійні персонажі, а й головні герої проникливого роману Володимира Лиса «Стара Холера». Якщо ви хочете поринути до світу заплутаних стосунків та пройтися життєвим шляхом двох поколінь, пройнятися сільським і міським життям, то ця книга створена для вас. Колоритна мова, яскраві персонажі, хвилюючі події та мальовнича природа – це все не залишить байдужим навіть прискіпливого читача.

Володимир Савович Лис входить до «золотого фонду» українських письменників сучасності. Цей талановитий автор використовує якнайбільше літературних засобів для виразності своїх творів. У нього звичайний опис перетворюється на атмосферну мандрівку, а стосунки між героями відкривають нові грані їхніх характерів, показують найтонші емоції та почуття.

Ця історія почалася у волинському селі, коли двоє самотніх людей, Адам і Єва, зруйнували своє щастя. Жінка покохала Адама, а він змушений був одружитися на її сестрі Павлині. Проте цей шлюб не приніс щастя нікому. Усе життя аж до самої старості Єва не зраджувала своїм почуттям.

Чи зможе вона зійтися з Адамом, який подумки завжди був з нею? Друзі Адама, які в молодості вирізнялися розбищацькими витівками, вирішують допомогти. Відповідь на це інтригуюче питання ви отримаєте, якщо вирішите скачати «Стара Холера» Володимира Савовича Лиса.

Проте автор не зупиняється на драматичних стосунках Адама та Єви – у той час, коли чоловік та жінка вкотре замислюються над своїм щастям, відбуваються інші події – онука Павлини Ліза намагається побудувати спільне життя зі своїм коханим Степаном.

І в цій історії не обійдеться від перепон, труднощів та особистих дилем, які стоять на заваді щастя молодих людей. Які випробування підготувала їм підступна доля? У книзі «Стара холера» несподіваним чином перетнуться старість і молодість, у строкатому візерунку сучасності відразу заграють всіма барвами сімейні і духовні цінності…

Пропонуємо читати онлайн цю захоплюючу і вражаючу книгу в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Тут ви знайдете і елементи детективу, і містичні перевтілення, і тендітні романтичні нотки. Для скачування цього та інших творів Володимира Лиса ми пропонуємо найзручніші формати електронних книг: fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Стара холера» Володимира Савовича Лиса

Рекомендації

Відгуки на книгу «Стара холера» Володимира Савовича Лиса

Одна відповідь до “Стара холера”

  1. Людмила Шпак Людмила Шпак сказав:

    Цікава книга. Своєрідний стиль. Захоплюючий сюжет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *