«Україна чи Малоросія» Микола Хвильовий

«Україна чи Малоросія» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
782 переглядів
782 переглядів

Про книгу «Україна чи Малоросія» Миколи Хвильового

Книга «Україна чи Малоросія», яку написав класик української літератури Микола Хвильовий насправді являє собою памфлет, створений у 1926-му році. Він став результатом літературної дискусії, у якій автор також брав участь. На той час твір Хвильового був занадто скандальним і провокаційним, тому його забороняла цензура. І лише деякі уривки цитувались окремими критиками, серед яких був і А. Хвиля.

Тепер у поціновувачів літератури є можливість читати онлайн книгу «Україна чи Малоросія» Миколи Хвильового українською мовою у будь-який момент. То про що ж таке гучне у своєму творі говорив письменник? Він висловлював власні думки, розмірковуючи про долю України, про її майбутнє, про те, яке життя може чекати людей.

Звісно, автор писав у звичній для себе манері, а він був майстром психологічної драми, тому розкривав читачам характери персонажів так, що можна було легко зрозуміти, яких людей він описує. Також характерні для його творчості романтизм та імпресіонізм, які роблять текст легшим, доступнішим.

Якщо ви хочете дізнатись, що ж такого «забороненого» було у творі, пропонуємо скачати книгу «Україна чи Малоросія» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Завантажити безкоштовно книгу «Україна чи Малоросія» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Україна чи Малоросія» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *