«Україна чи Малоросія» Микола Хвильовий

«Україна чи Малоросія» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3272 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Україна чи Малоросія» Миколи Хвильового (анотація)

Книга «Україна чи Малоросія», яку написав класик української літератури Микола Хвильовий насправді являє собою памфлет, створений у 1926-му році. Він став результатом літературної дискусії, у якій автор також брав участь. На той час твір Хвильового був занадто скандальним і провокаційним, тому його забороняла цензура. І лише деякі уривки цитувались окремими критиками, серед яких був і А. Хвиля.

Тепер у поціновувачів літератури є можливість читати онлайн книгу «Україна чи Малоросія» Миколи Хвильового українською мовою у будь-який момент. То про що ж таке гучне у своєму творі говорив письменник? Він висловлював власні думки, розмірковуючи про долю України, про її майбутнє, про те, яке життя може чекати людей.

Звісно, автор писав у звичній для себе манері, а він був майстром психологічної драми, тому розкривав читачам характери персонажів так, що можна було легко зрозуміти, яких людей він описує. Також характерні для його творчості романтизм та імпресіонізм, які роблять текст легшим, доступнішим.

Якщо ви хочете дізнатись, що ж такого «забороненого» було у творі, пропонуємо скачати книгу «Україна чи Малоросія» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Проводьте час з користю – читайте книги!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Україна чи Малоросія» Миколи Хвильового українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Україна чи Малоросія» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Україна чи Малоросія» Миколи Хвильового

Одна відповідь до “Україна чи Малоросія”

  1. Катерина Катерина сказав:

    Хвильовий геній, думаю він і уявити не міг, наскільки його твір Україна чи Малоросія може бути влучним. Історія актуальна як ніколи, особливо рекомендую почитати його українцям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *