«Я, Ніна» Ольга Купріян, Яніна Соколова

«Я, Ніна» Ольга Купріян, Яніна Соколова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1050 переглядів
1050 переглядів

Про книгу «Я, Ніна» Ольги Купріян, Яніни Соколової

Життя варте того, щоб за нього боротись. Якщо хтось вважає інакше, значить, він ще ніколи не стояв на краю прірви. 

Депресія, розпач, відсутність мотивації… Все це втрачає свій негативний вплив на людину, коли вона не знає, чи проснеться завтра вранці. 

Книга «Я, Ніна» – неймовірна історія життя смертельно хворої жінки, яка прагне до своєї мети – вижити. Головна героїня, журналістка Ніна, розповідає про свою тяжку боротьбу. Від самого початку лікування і до його завершення. Кожен день, як дарунок долі. 

Читати онлайн книгу «Я, Ніна» Ольги Куприян, Яніни Соколової українською мовою радимо широкому колу поціновувачів сучасної соціальної прози. Автори за основу сюжету взяли реальну історію та доповнили його творчим замислом. Що з цього вийшло, робіть власні висновки. 

Лавина відчуттів та переживань. Так чуттєво, пронизливо і щиро. Не дай Боже нікому пережити подібне! Під час читання починаєш цінувати життя та радіти кожної його миті.

Ви можете скачати книгу «Я, Ніна» Ольги Куприян, Яніни Соколової безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому літературному порталі.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Я, Ніна» Ольги Купріян, Яніни Соколової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *