Читати онлайн «Проклята краса» Дарина Гнатко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Повернутися до книги

Сторінка 1

Проклята краса
Дарина Гнатко


Полтавщина, 30-тi роки XX столiття. Сiльська дiвчина Ганнуся надiлена фатальною красою, тому стае найбажанiшою нареченою. Але серед ii залицяльникiв е й одруженi чоловiки. Один iз них – агроном Павло Гребенко, який мае дружину та дворiчного сина. З часом його залицяння до Ганнусi стае настiльки явним, що селом ширяться чутки й батьки змушенi «сховати» дочку в мiстi. Там доля зводить ii з майором Дмитром Солодовим. Вони закохуються з першого погляду. Але на завадi iхньому щастю знову стае жiноча пiдступнiсть… Мимоволi Ганнуся руйнуе чужi родини, а ii краса стае справжнiм прокляттям!

Дарина Гнатко

Проклята краса
Вибiр видавця Мiжнародного лiтературного конкурсу романiв, кiносценарiiв, п’ес, пiсенноi лiрики та творiв для дiтей «КОРОНАЦІЯ СЛОВА»


«Коронацiя слова» створюе для вас нову хвилю украiнськоi лiтератури – яскраву, рiзножанрову, захопливу, – яка е дзеркалом сьогодення i скарбом для майбутнiх поколiнь.

    Тетяна та Юрiй Логушi, засновники проектуМiжнародний лiтературний конкурс романiв, кiносценарiiв, п’ес, пiсенноi лiрики та творiв для дiтей «Коронацiя слова» був заснований за пiдтримки бренда найпопулярнiшого украiнського шоколаду «Корона». Головна мета конкурсу – сприяння розвитку новiтньоi украiнськоi культури.

Лiтература, кiно, театр i пiсня обранi не випадково, адже саме цi жанри е стратегiчними жанрами культури, що формують i визначають зрiлiсть нацii.

Метою конкурсу та його завданням е пошук нових iмен, видання найкращих романiв, стимулювання й пiдтримка сучасного лiтературного процесу, кiно й театру i як наслiдок – наповнення украiнського ринку повнокровною конкурентоспроможною лiтературою, а кiно й театру – якiсними украiнськими фiльмами й п’есами.

    koronatsiya.com
Частина перша

Ганнуся

1


Там, де невеличка рiчка Сухий Кагамлик повертае течiю до ревучих вод Днiпра, розкинулося в густих заростях очерету село Пироги, одне з багатьох сiл Полтавщини. Саме там, в убогiй хатi пiд дахом зi старого, подекуди зiгнилого очерету, що стояла на крутому схилi, майже бiля самоi рiчки, i з’явилася на свiт Ганна Микитiвна Кравецька, яка вiдразу ж стала зватися Ганнусею.


Читати онлайн книгу українською мовою «Проклята краса» Дарина Гнатко безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Проклята краса» Дарини Гнатко дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Проклята краса» Дарини Гнатко безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Проклята краса» Дарини Гнатко зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!