«Проклята краса» Дарина Гнатко

«Проклята краса» Дарина Гнатко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3310 переглядів
3310 переглядів

Про книгу «Проклята краса» Дарини Гнатко

Чи може неймовірна краса нести лише смуток і біль? Дарина Гнатко своєю книгою «Проклята краса» доводить, що врода може не просто приносити страждання, а й ламати долі людей. Саме така історія відбулася з головною героїнею роману Ганнусею – звичайною сільською дівчиною з бідної родини, яка зачаровувала своєю привабливістю усіх хлопців і чоловіків, яких зустрічала.

Ганнуся народилася в невеличкому селі Пироги на Полтавщині у важкі часи – в тридцяті роки минулого століття. Вона дивом вижила під час голодомору, а коли переступила межу юнацького віку, розквітла чарівною красою непомітно для своїх батьків та її самої.

На вісімнадцятирічну дівчину задивлялися всі парубки села, проте найбільше її зацікавила увага вже зрілого чоловіка Павла Гребенка – агронома, який мав дружину та маленького сина. Сімейний стан чоловіка не зупинив головну героїню, і Ганна вже була готова віддати своє серце цьому кремезному красеню, проте сталося непередбачуване. Її батько, довідавшись про залицяння Павла до Ганни, відправляє свою доньку до міста.

Проклята краса дівчини не дає їй спокою і надалі. Ще одна доленосна зустріч з Майором Дмитром Солодовим вилилася у палке кохання молодих людей. Та знову не судилося Ганні відчути себе щасливою – жіночі інтриги, заздрість та помста вкотре отруїли життя ні в чому не повинної дівчини. А життя і далі кидає Ганнусю у свої хитросплетіння, і все, що залишається головній героїні – руйнувати чуже щастя та намагатися побудувати на його уламках своє.

У романі «Проклята краса» змальовується зворотний бік кохання. Почуття не підносять героїню до небес, а занурюють її у справжнісіньке пекло, в якому вона приречена на постійні страждання та прагнення знайти хоч трохи щастя.

Чи може кохання нести одні лише руйнування та суперечити сімейним цінностям? Неоднозначні питання та неочікувані відповіді чекають на читача за кожним сюжетним поворотом цієї книги.

Якщо ви хочете читати онлайн цей пронизливий роман, пропонуємо скористатися нашою безкоштовною електронною бібліотекою. Також ви маєте можливість скачати «Проклята краса» Дарини Гнатко на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Формати, в яких ми надаємо матеріали для скачування, – fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Проклята краса» Дарини Гнатко

А що ти знаєш, жорстока красо, про серце чоловіка, коли запалає в ньому вогонь кохання, коли він нічого вже не бачить, окрім очей твоїх звабливих, не може ні про що думати, окрім тебе, такої жаданої, такої вродливої, близької й недосяжної.

І скільки його було, того усього, важкого для дум, від чого й жити на цьому світі не хотілося, та все ж доводилось терпіти, бо живим до могили не влізеш.

Підкоритися, але не пробачити!

Скачати безкоштово книгу «Проклята краса» Дарини Гнатко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Проклята краса» Дарини Гнатко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *