Дарина Гнатко

Дарина Гнатко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Дарини Гнатко

Біографія Дарини Гнатко

Дарина Гнатко – модерна українська письменниця, що пише популярні та затребувані серед читачів твори. Вона стала прикладом, як будучи простою жінкою, можна писати цікаві та захоплюючі книги українською мовою. До речі, Дарина Гнатко – це псевдонім авторки, коли її справжнє ім’я – Юлія Іргізова.

Дарина Гнатко на презентації своєї книжки

Біографія видатної письменниці Дарини Гнатко

Життєва хронологія для письменниці розпочалась в місті Кременчуці, що на Полтавщині. Батька свого Дарина не знала, так як її батьки були розлучені. Все виховання повністю залишилось на мамі та бабусі. Трагічна доля родини бабусі частково підштовхнула її до творчості, як вона сама про це писала. Освіту отримала в місцевій середній школі, не продовжуючи навчання в вищому навчальному закладі.

Творчість Дарини Гнатко: з чого все починалось?

Шлях до визнання був непростим. Ще з дитинства Дарина любила читати та писати. В юному віці вона захоплювалась класичною літературою. Проте довгий час її твори так і залишались не виданими.

Книжки Дарини Гнатко

Все змінилося на літературному конкурсі «Коронація слова». Йдучи на нього, письменниця не очікувала хоча б скільки-небудь значимого успіху. Але журі конкурсу визнали її романи «Катерина» та «Покаяння» кращими в рубриці «Вибір видавця». Вони були рекомендовані до публікації. З цього моменту й почався професійний шлях письменниці. Сьогодні в списку опублікованих книг авторки численна добірка різних романів та повістей.

Мотиви книг Дарини Гнатко

В своїй творчості письменниця надихається мотивами рідного міста. Авторка вплітає в свої романи сюжети та історії з власного міста – Кременчуга. У міста повно колоритів та людських історій, які можна було б покласти в основу цікавої книги. Присвяченими рідному краю письменниці стали книжки: «Проклята краса», «Пані Комісарова, або Діаманти Гольдмана», «Лазоревичі, історія з народу». Основним жанром творчості є жіночі романи.

Дарина Гнатко з книжками

Дарина в одному з інтерв’ю зауважувала, що хоч вона і не філолог чи літератор за фахом, проте це їй аж ніяк не заважає писати свої твори. В своїй творчій кар’єрі вона просто писала та досягла успіху.

Підсумовуючи, Дарина Гнатко – феномен сучасної української літератури. Вона завоювала популярність без всілякої профільної освіти, пишучи книги, що зараз  читають як в друкованому вигляді, так і в форматі електронних книг. Скачати всі книги Дарини Гнатко безкоштовно можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), epub (епаб), rtf (РТФ). Читайте романи в книгах Дарини Гнатко онлайн, або слухайте в форматі аудіокниг на нашому ресурсі електронних книг без реєстрації.

 

Цитати Дарини Гнатко

А що ти знаєш, жорстока красо, про серце чоловіка, коли запалає в ньому вогонь кохання, коли він нічого вже не бачить, окрім очей твоїх звабливих, не може ні про що думати, окрім тебе, такої жаданої, такої вродливої, близької й недосяжної.

І скільки його було, того усього, важкого для дум, від чого й жити на цьому світі не хотілося, та все ж доводилось терпіти, бо живим до могили не влізеш.

Підкоритися, але не пробачити!

Відгуки на письменника «Дарина Гнатко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *