«Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі» Харукі Муракамі

«Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі» Харукі Муракамі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2656 переглядів
2656 переглядів

Про книгу «Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі» Харукі Муракамі

Книги Харукі Муракамі – це музика й натхнення для душі. Твори японського письменника розчиняють у собі, змушують зупинитися серед шаленої життєвої метушні й прислухатися до себе, насолодитися красою природи, людських сердець і глибокою філософією письменника. Таким є роман “Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі”.

Головний герой Цкуру Тадзакі – звичайних японський хлопець, який виріс у невеличкому містечку Нагої. Після закінчення школи він вирішує поїхати до Токіо вступати до університету – Цкуру мріяв будувати залізничні станції.

Залишивши друзів, затишну домівку й теплі спогади про дитинство, хлопець відправився назустріч великому майбутньому. Та мегаполіс виявився надто неспокійним і галасливим для головного героя. Під час літніх канікул він знову повертається до свого маленького світу, до душевного спілкування з друзями, до щастя й гармонії.

Раптом трапляється жахлива річ – влітку після другого курсу Цкуру не зміг потрапити до свого “острівця порятунку”. Всі четверо друзів одночасно його зрадили. Вони не хотіли ані бачити, ані чути про Тадзакі. Через що так змінилося їхнє ставлення до кращого друга, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати й прочитати книгу “Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі” до кінця.

Харукі Муракамі яскраво розкриває страждання головного героя та навіть неодноразове його прагнення до самогубства. У Цкуру закінчилося духовне підживлення життя – його спілкування з друзями, і хлопець повністю закрився в собі. Нелегким є шлях зцілення душі, проте вже у зрілому віці Цкуру знайшов сили вийти з цього депресивного стану.

Цікава ідея автора – розмалювати головних героїв твору “Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі” у різні кольори. Тадзакі вважав себе “безбарвним” на відміну від тих, кого зустрічав на життєвому шляху. Така кольорова філософія змушує читача задуматися над покликанням кожної людини у житті, її місцем у складній соціальній системі.

Цей проникливий твір із захоплюючою інтригою, влучними життєвими афоризмами й витонченим психологізмом варто читати тим, хто хоче розчинитися в сюжеті й мові автора, неквапливо поміркувати у своєму особистому просторі, занурюючись у цілий натовп думок, викликаних книгою.

Цитати з книги «Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі» Харукі Муракамі

Гармония – далеко не единственное, что связывает вместе человеческие сердца. Куда крепче людей объединяют общие муки. Общие раны. Общие страхи. Нет успокоения без крика боли, как не бывает мира без пролитой крови или прощения без невосполнимых потерь. Вот, что лежит в основе истинной, а не абстрактной гармонии…

Человек, у которого отняли свободу, обязательно станет кого-нибудь ненавидеть.

Правильные слова всегда приходят на ум слишком поздно

Больше всего люблю просто думать как можно глубже. Свободные мысли в чистом виде. И все. Хотя думать свободные мысли в чистом виде – это в каком-то смысле все равно что создавать пустоту…

Скачати безкоштово книгу «Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі» Харукі Муракамі

Рекомендації

Відгуки на книгу «Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі» Харукі Муракамі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *