«Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі» Харукі Муракамі

«Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі» Харукі Муракамі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9643 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі» Харукі Муракамі (анотація)

Книги Харукі Муракамі – це музика й натхнення для душі. Твори японського письменника розчиняють у собі, змушують зупинитися серед шаленої життєвої метушні й прислухатися до себе, насолодитися красою природи, людських сердець і глибокою філософією письменника. Таким є роман “Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі”.

Головний герой Цкуру Тадзакі – звичайних японський хлопець, який виріс у невеличкому містечку Нагої. Після закінчення школи він вирішує поїхати до Токіо вступати до університету – Цкуру мріяв будувати залізничні станції.

Залишивши друзів, затишну домівку й теплі спогади про дитинство, хлопець відправився назустріч великому майбутньому. Та мегаполіс виявився надто неспокійним і галасливим для головного героя. Під час літніх канікул він знову повертається до свого маленького світу, до душевного спілкування з друзями, до щастя й гармонії.

Раптом трапляється жахлива річ – влітку після другого курсу Цкуру не зміг потрапити до свого “острівця порятунку”. Всі четверо друзів одночасно його зрадили. Вони не хотіли ані бачити, ані чути про Тадзакі. Через що так змінилося їхнє ставлення до кращого друга, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати й прочитати книгу “Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі” до кінця.

Харукі Муракамі яскраво розкриває страждання головного героя та навіть неодноразове його прагнення до самогубства. У Цкуру закінчилося духовне підживлення життя – його спілкування з друзями, і хлопець повністю закрився в собі. Нелегким є шлях зцілення душі, проте вже у зрілому віці Цкуру знайшов сили вийти з цього депресивного стану.

Цікава ідея автора – розмалювати головних героїв твору “Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі” у різні кольори. Тадзакі вважав себе “безбарвним” на відміну від тих, кого зустрічав на життєвому шляху. Така кольорова філософія змушує читача задуматися над покликанням кожної людини у житті, її місцем у складній соціальній системі.

Цей проникливий твір із захоплюючою інтригою, влучними життєвими афоризмами й витонченим психологізмом варто читати тим, хто хоче розчинитися в сюжеті й мові автора, неквапливо поміркувати у своєму особистому просторі, занурюючись у цілий натовп думок, викликаних книгою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі» Харукі Муракамі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі» Харукі Муракамі

Человек, у которого отняли свободу, обязательно станет кого-нибудь ненавидеть.

"Конкретная цель упрощает жизнь…"

Самое важное не утопает в потоке Времени

Но ведь логика – не инструкция к кофеварке

Скачати безкоштово книгу «Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі» Харукі Муракамі українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі» Харукі Муракамі

Одна відповідь до “Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі”

  1. Ярина Ярина сказав:

    Давно шукала, те що зможе відволікти мене від реальності, і я знайшла “Безбарвний Цкуру Тадзакі”. Вона справді дуже класна, вперше в житті я розчинилась і романі японського письменника, тепер здається знаю секрет їх спокою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *