Харукі Муракамі

Харукі Муракамі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Книги Харукі Муракамі

Біографія Харукі Муракамі

Харукі Муракамі – представник японської літературної школи. Кількість представників японської школи на світовій літературній арені хоч і не вельми велика, проте Муракамі є взірцем того, як потрібно писати. Про це говорить те, що його твори перекладені на 50 різних мов світу, в тому числі і українською. Його книги стали бестселерами як на батьківщині, так і за кордоном. За свої таланти відзначений великої кількості літературних нагород. Окрім літератури, займається перекладами, та є прихильником здорового способу життя.    Харукі Муракамі - біографія і фото

Біографія

Рідним містом для письменника став Кіото, коли Харукі Муракамі народився в ньому 12 січня 1949 року. Батьком був викладач класичної філології в одному з університетів міста. Дідусь письменника був буддійським священиком, а батько, в вільний час від занять, також займався буддійським просвітництвом. Згодом сім’я письменника переїздить до міста Кобе. В цьому місті Муракамі одружується зі своєю однокласницею Еко. Дітей у подружжя немає. Деякий час Муракамі займався бізнесом – утримував власний джаз-бар. Той навіть став популярним серед місцевих жителів і завоював собі певну славу.

Освіта у Муракамі творча. Він закінчив університет Васеда за спеціальністю театральних мистецтв. Хронологія літературної творчості почалась спонтанно. Як пізніше він сам писав, він просто зрозумів, що може написати книгу. Так згодом і сталося. Його дебютним твором стала повість – «Слухати пісню вітру». За цей роман, а також першу частину «Трилогії пацюка», він отримує свою першу літературну нагороду від журналу «Гундзо», а згодом другу нагороду – «Премію імені Номи».    Харукі Муракамі - фото автора

Літературна слава та творчість Муракамі

Після публікації вищезгаданих романів Муракамі відкривається дорога слави в літературі. Продаючи права на джаз-бар, автор повністю поринає в творчу роботу. В 1982 році повністю завершується робота над романом «Трилогія пацюка», за що отримує чергову літературну нагороду. В 1991 році він переїхав до Сполучених Штатів, де почав викладати в Пристонсьому університеті. Паралельно на батьківщині письменника в 8-томному виданні виходять всі твори, що були ним написані за останні 10 років.

Після переїзду до Штатів та подорожей по світу, Муракамі починає нову сторінку в своїй творчості. Він починає писати про Японію. До цього він не любив про неї писати, зосереджуючи свою увагу на власних емоціях та переживаннях. Крім письменництва автор романів займається марафонським бігом. Також він став автором численних путівників по західній культурі, в тому числі музиці, кулінарії та іншим. Він є великим шанувальником джазу, та має в своїй колекції більш ніж 40 тисяч платівок.

Екранізація творів Муракамі

Чимало творів автора були екранізованими. Першою була екранізована перша та одна з кращих книг автора – «Слухати пісню автора». Режисером став японський сценарист – Кадзукі Оморі. Також екранізації були відзначені романи «Норвежський ліс» та «Спалити сарай», режисерами стали Чунь Ань Хунг та Лі Чхан-дон відповідно. Це самі відомі екранізації, проте їх список налічує більше 10 фільмів та декілька короткометражних роликів.  Харукі Муракамі - книги письменника

Підсумовуючи, Харукі Муракамі – феномен світової літератури від хоч і визнаного, але місцевого письменника до літератора, якого знають та читають в усьому світі. Його книги вже стали класикою нової світової літератури. Скачати всі книги безкоштовно та без реєстрації з-під пера Харукі Мураками можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), epub (епаб), rtf (РТФ). Такой можна читати онлайн книги Харукі Мураками українською мовою або слухати в форматі аудіокниг на нашому ресурсі електронних книг.


У кожного автора в житті траплялись різні цікаві події, які могли вплинути на його творчість. До того ж у кожного з них в особистій колекції є збірки віршів, великі або маленькі твори, знамениті та не дуже. А тому перед тим, як почати читати книжки, варто дізнатися біографію або автобіографію письменника, побачити його фотографії. На нашому літературному порталі ви знайдете у списку всі найвідоміші твори Харукі Муракамі, та зможете їх читати онлайн або слухати аудіокниги.

Повна біографія та творчість Харукі Муракамі допоможуть вам дізнатись про те, як письменник жив, чого прагнув, у що вірив. Цікаві факти про Харукі Муракамі розкриють його секрети, про які ви точно не знали.

У нас ви також можете ознайомитись з короткою біографією (коротко, скорочено) письменника Харукі Муракамі українською мовою з портретом та фото. В ній будуть основні важливі моменти про життя видатної людини, а зображення дозволять краще її пізнати.

Наша онлайн-бібліотека пропонує скачати книги Харукі Муракамі в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. В повному зібранні творів ви знайдете прозу та поезію, ті твори, які ви вже, можливо, читали, і ті, про які навіть не чули.

Цитати Харукі Муракамі

Человек, у которого отняли свободу, обязательно станет кого-нибудь ненавидеть.

"Конкретная цель упрощает жизнь…"

Самое важное не утопает в потоке Времени

Но ведь логика – не инструкция к кофеварке

Відгуки на письменника «Харукі Муракамі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *