«Бойфрендз. Історії про жінок та їхнє пристрасне, ніжне, безглузде й солодке кохання» Ірина Тетера, Олександра Орлова

«Бойфрендз. Історії про жінок та їхнє пристрасне, ніжне, безглузде й солодке кохання» Ірина Тетера, Олександра Орлова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
876 переглядів
876 переглядів

Короткий зміст книги «Бойфрендз. Історії про жінок та їхнє пристрасне, ніжне, безглузде й солодке кохання» Ірини Тетери, Олександри Орловой (анотація)

BOYFRIENDS – вони всі такі різні: успішні, невпевнені в собі, брутальні, самодостатні, покинуті, віднайдені, подаровані долею. З ними солодко й боляче, легко і складно, навіки й ненадовго. Без усіх них ти ніколи не стала б… собою. Тринадцять жінок і тринадцять різних історій про залежність і зцілення, пошуки і втрати, знахідки, зречення, ненависті й закоханості. І шрами, які подеколи болять на дощ, часом кривавлять, а іноді – і зникають без сліду. Наче їх і не було зовсім. Тринадцять неймовірних жіночих історій. Різних. Романтичних і кумедних або по-життєвому драматичних. Ця збірка втішить у моменти, коли здається, що все на світі втрачено, розвеселить і розрадить, підкаже й дасть зрозуміти, що у своїх переживаннях та закоханостях до нестями жодна жінка не самотня. Адже в кожної були романи, схожі на красиві історії, які часом закінчувалися, а часом продовжувалися або переростали в кількатомники. Незмінною ж завжди залишалася головна героїня — Вона. Ця книжка не лише про кохання жінки до чоловіка. Вона також про сміливість і зрілість, про любов до життя і світу, а також до випробувань, бо в них — зростання. Любов до людей і обставин, невдач і перемог. Зрештою — про любов жінки до себе.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Бойфрендз. Історії про жінок та їхнє пристрасне, ніжне, безглузде й солодке кохання» Ірини Тетери, Олександри Орловой та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Бойфрендз. Історії про жінок та їхнє пристрасне, ніжне, безглузде й солодке кохання» Ірини Тетери, Олександри Орловой: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Бойфрендз. Історії про жінок та їхнє пристрасне, ніжне, безглузде й солодке кохання» Ірини Тетери, Олександри Орловой і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бойфрендз. Історії про жінок та їхнє пристрасне, ніжне, безглузде й солодке кохання» Ірини Тетери, Олександри Орловой

Одна відповідь до “Бойфрендз. Історії про жінок та їхнє пристрасне, ніжне, безглузде й солодке кохання”

  1. Олександра Олександра сказав:

    Дуже цікаво ознайомитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *