«Любов і піраньї» Макс Кідрук

«Любов і піраньї» Макс Кідрук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5380 переглядів
5380 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Любов і піраньї» Макса Кідрука (анотація)

Макс Кідрук – не лише відвертий й талановитий письменник, а й завзятий мандрівник, відкритий новим враженням, емоціям і дослідженням. Його яскраві подорожі відбиваються на літературній творчості, і одним з найзахопливіших тревел-романів є книга “Любов і піраньї”.

Починаючи читати твір, розумієш, на яку небезпечну авантюру зважилися головні герої – поїхати до одного з найбільш диких місць загадкової Бразилії. У джунглі головного героя потягнула романтична пригода, і хоч кохання загубилося серед непрохідних лісів та повноводних водойм, подорож виявилася надзвичайно цікавою та не схожою на всі інші.

Місце, куди потягнуло Макса Кідрука – залитий дощами й повенями Пантанал, один з регіонів центральної частини країни. Тут люди не будують міст і селищ, адже більшу частину року вся територія Пантаналу знаходиться під водою. Вважається, що в цій місцевості найбільш щільна й багата флора та фауна. Проте, вивчаючи місцеві краєвиди, важливо не потрапити у безліч пасток, які підготувала дика природа. Саме тут, серед піраній та ягуарів, на вас чекає справжня Бразилія, що випробовує та виснажує непідготовленого мандрівника.

Книга “Любов і піраньї” – це поєднання трьох пластів – цікавих фактів про колорит країни, пригодницького сюжету й філософських роздумів. Все це Макс Кідрук присипав своїм фірмовим гумором – легким, дотепним і живим. Пронизливі та влучні афоризми про життя хочеться перечитувати знову і знову, розуміючи, що не всі цінності настільки однозначні, як ми звикли їх сприймати. Мабуть, необхідно заглиблюватися у світогляд різних культур і народів, щоб більш об’єктивно дивитися на оточуючий світ.

Якщо ви хочете дослідити Бразилію разом з автором, заглядаючи до її найпотаємніших куточків, обов’язково треба скачати й прочитати приголомшливу книгу “Любов і піраньї”. Приємним бонусом до цієї яскравої історії є подвійний хеппі-енд – один з літературних експериментів Макса Кідрука.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Любов і піраньї» Макса Кідрука українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Любов і піраньї» Макса Кідрука

Взагалі-то кажуть, що Амур орудує стрілами. Сперечатись не буду: стріли — то стріли. Хоча до мене ця скотина чомусь щоразу підступає із сокирою.

Господи, чуваки, мене вкусила піранья! – зрештою пролопотів перпективний київський юрист. – Я…я в шоці!

я не люблю подорожувати великими й галасливими компаніями, оскільки в такому випадку поїздка перетворюється на балаган, де кожен намагається гнути свою лінію. Окрім того, у великих групах завжди доводиться рівнятися на найслабшого, найменш підготовленого її учасника, і я з власного досвіду знаю, наскільки це звужує маршрут.

Можливо, утікати від проблем і не є найкращим способом їхнього вирішення. Однак, що б там не казали, це далеко не найгірший варіант.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Любов і піраньї» Макса Кідрука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *