«Любов і піраньї» Макс Кідрук

«Любов і піраньї» Макс Кідрук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Любов і піраньї» Макса Кідрука

Макс Кідрук – не лише відвертий й талановитий письменник, а й завзятий мандрівник, відкритий новим враженням, емоціям і дослідженням. Його яскраві подорожі відбиваються на літературній творчості, і одним з найзахопливіших тревел-романів є книга “Любов і піраньї”.

Починаючи читати твір, розумієш, на яку небезпечну авантюру зважилися головні герої – поїхати до одного з найбільш диких місць загадкової Бразилії. У джунглі головного героя потягнула романтична пригода, і хоч кохання загубилося серед непрохідних лісів та повноводних водойм, подорож виявилася надзвичайно цікавою та не схожою на всі інші.

Місце, куди потягнуло Макса Кідрука – залитий дощами й повенями Пантанал, один з регіонів центральної частини країни. Тут люди не будують міст і селищ, адже більшу частину року вся територія Пантаналу знаходиться під водою. Вважається, що в цій місцевості найбільш щільна й багата флора та фауна. Проте, вивчаючи місцеві краєвиди, важливо не потрапити у безліч пасток, які підготувала дика природа. Саме тут, серед піраній та ягуарів, на вас чекає справжня Бразилія, що випробовує та виснажує непідготовленого мандрівника.

Книга “Любов і піраньї” – це поєднання трьох пластів – цікавих фактів про колорит країни, пригодницького сюжету й філософських роздумів. Все це Макс Кідрук присипав своїм фірмовим гумором – легким, дотепним і живим. Пронизливі та влучні афоризми про життя хочеться перечитувати знову і знову, розуміючи, що не всі цінності настільки однозначні, як ми звикли їх сприймати. Мабуть, необхідно заглиблюватися у світогляд різних культур і народів, щоб більш об’єктивно дивитися на оточуючий світ.

Якщо ви хочете дослідити Бразилію разом з автором, заглядаючи до її найпотаємніших куточків, обов’язково треба скачати й прочитати приголомшливу книгу “Любов і піраньї”. Приємним бонусом до цієї яскравої історії є подвійний хеппі-енд – один з літературних експериментів Макса Кідрука.

Цитати з книги «Любов і піраньї» Макса Кідрука

Взагалі-то кажуть, що Амур орудує стрілами. Сперечатись не буду: стріли — то стріли. Хоча до мене ця скотина чомусь щоразу підступає із сокирою.

Господи, чуваки, мене вкусила піранья! – зрештою пролопотів перпективний київський юрист. – Я…я в шоці!

Можливо, утікати від проблем і не є найкращим способом їхнього вирішення. Однак, що б там не казали, це далеко не найгірший варіант.

я не люблю подорожувати великими й галасливими компаніями, оскільки в такому випадку поїздка перетворюється на балаган, де кожен намагається гнути свою лінію. Окрім того, у великих групах завжди доводиться рівнятися на найслабшого, найменш підготовленого її учасника, і я з власного досвіду знаю, наскільки це звужує маршрут.

Завантажити безкоштовно книгу «Любов і піраньї» Макса Кідрука

Завантажити книгу «Любов і піраньї» у форматі:

Рекомендації

На лезі радості
На лезі радості Валентина Михайленко
Львів. Кава. Любов (збірка)
Львів. Кава. Любов (збірка) Леся Олендій, Наталія Гурницька, Ніка Нікалео, Дара Корній
Львів. Вишні. Дощі (збірник)
Львів. Вишні. Дощі (збір... Анастасія Нікуліна, Наталія Лапіна, Дара Корній, Світлана Горбань, Ніка Нікалео
Волонтери. Мобілізація добра
Волонтери. Мобілізація д... Гаська Шиян, Ірина Славінська, Андрій Любка, Макс Кідрук

Відгуки на книгу «Любов і піраньї» Макса Кідрука