«Любов і піраньї» Макс Кідрук

«Любов і піраньї» Макс Кідрук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1734 переглядів
1734 переглядів

Про книгу «Любов і піраньї» Макса Кідрука

Макс Кідрук – не лише відвертий й талановитий письменник, а й завзятий мандрівник, відкритий новим враженням, емоціям і дослідженням. Його яскраві подорожі відбиваються на літературній творчості, і одним з найзахопливіших тревел-романів є книга “Любов і піраньї”.

Починаючи читати твір, розумієш, на яку небезпечну авантюру зважилися головні герої – поїхати до одного з найбільш диких місць загадкової Бразилії. У джунглі головного героя потягнула романтична пригода, і хоч кохання загубилося серед непрохідних лісів та повноводних водойм, подорож виявилася надзвичайно цікавою та не схожою на всі інші.

Місце, куди потягнуло Макса Кідрука – залитий дощами й повенями Пантанал, один з регіонів центральної частини країни. Тут люди не будують міст і селищ, адже більшу частину року вся територія Пантаналу знаходиться під водою. Вважається, що в цій місцевості найбільш щільна й багата флора та фауна. Проте, вивчаючи місцеві краєвиди, важливо не потрапити у безліч пасток, які підготувала дика природа. Саме тут, серед піраній та ягуарів, на вас чекає справжня Бразилія, що випробовує та виснажує непідготовленого мандрівника.

Книга “Любов і піраньї” – це поєднання трьох пластів – цікавих фактів про колорит країни, пригодницького сюжету й філософських роздумів. Все це Макс Кідрук присипав своїм фірмовим гумором – легким, дотепним і живим. Пронизливі та влучні афоризми про життя хочеться перечитувати знову і знову, розуміючи, що не всі цінності настільки однозначні, як ми звикли їх сприймати. Мабуть, необхідно заглиблюватися у світогляд різних культур і народів, щоб більш об’єктивно дивитися на оточуючий світ.

Якщо ви хочете дослідити Бразилію разом з автором, заглядаючи до її найпотаємніших куточків, обов’язково треба скачати й прочитати приголомшливу книгу “Любов і піраньї”. Приємним бонусом до цієї яскравої історії є подвійний хеппі-енд – один з літературних експериментів Макса Кідрука.

Цитати з книги «Любов і піраньї» Макса Кідрука

Взагалі-то кажуть, що Амур орудує стрілами. Сперечатись не буду: стріли — то стріли. Хоча до мене ця скотина чомусь щоразу підступає із сокирою.

Господи, чуваки, мене вкусила піранья! – зрештою пролопотів перпективний київський юрист. – Я…я в шоці!

Можливо, утікати від проблем і не є найкращим способом їхнього вирішення. Однак, що б там не казали, це далеко не найгірший варіант.

я не люблю подорожувати великими й галасливими компаніями, оскільки в такому випадку поїздка перетворюється на балаган, де кожен намагається гнути свою лінію. Окрім того, у великих групах завжди доводиться рівнятися на найслабшого, найменш підготовленого її учасника, і я з власного досвіду знаю, наскільки це звужує маршрут.

Скачати безкоштово книгу «Любов і піраньї» Макса Кідрука

Рекомендації

Відгуки на книгу «Любов і піраньї» Макса Кідрука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *