«Маленький світ» Марта Коваленко

«Маленький світ» Марта Коваленко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Маленький світ» Марти Коваленко

Книга «Маленький світ» – хвилююча пригодницька казка для дорослих, які не хочуть розлучатися у своїй уяві з дитячими спогадами про захоплюючі пригоди і чаклунство, про відчайдушну боротьбу добра і зла, про красиве кохання, що руйнує будь-які межі та стереотипи. Марта Коваленко створила проникливу фентезійно-романтичну історію, в якій вистачає і лірики, і екшену, і містики, і навіть детективних ноток.

З перших сторінок книги милуєшся чудовою країною Ембірою, яку письменниця змалювала у найяскравіших фарбах. Її природа, до якої не торкалася рука людини, вражає своєю величчю та красою, бо емби, місцеві жителі, живуть з нею у повній гармонії. Вони відрізняються працелюбством і дружністю, тому на цій землі ніколи не було війн та агресії. Мабуть, за це природа нагородила ембів надзвичайною красою.

Проте там, де є магія, завжди з’являється небезпека. Так сталося і на цей раз. Наївні емби і не здогадувалися, що поряд з їхньою країною існують інші світи, які підкоряються своїм правилам і законам.

Головні герої Форо і Тей вирішили здійснити неможливе – за допомогою чаклуна вони потрапили до іншої реальністі. Тепер на хлопців чекає ціла низка випробувань, які вони повинні витримати заради сестри Тея Сіди. Та найголовніше випробування – змусити себе повернутися назад до рідної домівки, бо кохання, що сліпить розум і серце, все глибше затягує до своєї прірви.

Твір «Маленький світ» нагадує казковий квест: на кожному кроці головні герої стикаються із загадками та завданнями, паралельно з якими вони вивчають устрій нової країни, її суспільні правила та тонкощі стосунків місцевих жителів.

Мандруючи з хлопцями магічними світами, бачиш болючі проблеми наших реалій, забуваючи про фентезійне оточення. Великий пласт особистих і суспільних проблем, прихований автором під пригодницьким сюжетом, наштовхує на філософські міркування та переоцінку життєвих цінностей.

Якщо ви шукаєте гостросюжетну книгу з пригодами, інтригами та драматизмом почуттів, цей роман стане чудовим вибором. Ви можете його читати онлайн у нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Щоб скачати «Маленький світ» Марти Коваленко, оберіть найзручніший з наступних форматів: fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Маленький світ» Марти Коваленко

Завантажити книгу «Маленький світ» у форматі:

Рекомендації

Замок Янгола
Замок Янгола Сергій Оратовський
Все тільки починається
Все тільки починається Зоряна Лешко
Відьомські війни
Відьомські війни Віта Зайченко
Офіцер із Стрийського парку
Офіцер із Стрийського парку Андрій Анатолійович Кокотюха

Відгуки на книгу «Маленький світ» Марти Коваленко