«Маленький світ» Марта Коваленко

«Маленький світ» Марта Коваленко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
911 переглядів
911 переглядів

Про книгу «Маленький світ» Марти Коваленко

Книга «Маленький світ» – хвилююча пригодницька казка для дорослих, які не хочуть розлучатися у своїй уяві з дитячими спогадами про захоплюючі пригоди і чаклунство, про відчайдушну боротьбу добра і зла, про красиве кохання, що руйнує будь-які межі та стереотипи. Марта Коваленко створила проникливу фентезійно-романтичну історію, в якій вистачає і лірики, і екшену, і містики, і навіть детективних ноток.

З перших сторінок книги милуєшся чудовою країною Ембірою, яку письменниця змалювала у найяскравіших фарбах. Її природа, до якої не торкалася рука людини, вражає своєю величчю та красою, бо емби, місцеві жителі, живуть з нею у повній гармонії. Вони відрізняються працелюбством і дружністю, тому на цій землі ніколи не було війн та агресії. Мабуть, за це природа нагородила ембів надзвичайною красою.

Проте там, де є магія, завжди з’являється небезпека. Так сталося і на цей раз. Наївні емби і не здогадувалися, що поряд з їхньою країною існують інші світи, які підкоряються своїм правилам і законам.

Головні герої Форо і Тей вирішили здійснити неможливе – за допомогою чаклуна вони потрапили до іншої реальністі. Тепер на хлопців чекає ціла низка випробувань, які вони повинні витримати заради сестри Тея Сіди. Та найголовніше випробування – змусити себе повернутися назад до рідної домівки, бо кохання, що сліпить розум і серце, все глибше затягує до своєї прірви.

Твір «Маленький світ» нагадує казковий квест: на кожному кроці головні герої стикаються із загадками та завданнями, паралельно з якими вони вивчають устрій нової країни, її суспільні правила та тонкощі стосунків місцевих жителів.

Мандруючи з хлопцями магічними світами, бачиш болючі проблеми наших реалій, забуваючи про фентезійне оточення. Великий пласт особистих і суспільних проблем, прихований автором під пригодницьким сюжетом, наштовхує на філософські міркування та переоцінку життєвих цінностей.

Якщо ви шукаєте гостросюжетну книгу з пригодами, інтригами та драматизмом почуттів, цей роман стане чудовим вибором. Ви можете його читати онлайн у нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Щоб скачати «Маленький світ» Марти Коваленко, оберіть найзручніший з наступних форматів: fb2, txt, epub та rtf.

Скачати безкоштово книгу «Маленький світ» Марти Коваленко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маленький світ» Марти Коваленко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *