Любовне фентезі

Романтика в фентезійній літературі

В західній літературі фентезійний жанр зародився в ХХ столітті і майже одразу отримав велику популярність серед широкого кола читачів. Разом з тим, множились та поширювались різні піджанри фантастики. Одним з таких став піджанр любовного фентезі. В таких книгах історія продовжує акцентуватися на фантастичних подіях, які неможливі в реальності, але разом з тим автор приділяє значну увагу любовним стосункам між своїми персонажами. Можна навіть сказати, що в любовному фентезі, автори поєднують безпосередньо фентезі та рицарські романи.

Особливості любовного фентезі

Як вже було сказано вище, при написанні фентезійних книг про любов письменники часто використовують елементи лицарського роману. Але варто більше зосередитися на тому, які саме риси позичають автори-фантасти. Перш за все, це конфлікт, який мусить базуватися на тому, що головні герої прагнуть бути разом, проте обставини не дають змоги їм цього досягти.

Одним з запозичених елементів є любовний трикутник, в якому можуть опинитися головні герої. Разом з тим, фентезі про любов акцентуються на фантастичній та романтичній лініях. До речі, читати онлайн любовне фентезі українською мовою, можна на нашому сайті електронних книг.

Зазвичай, критики розрізнюють книги жанру любовного фентезі за ступенем співвідношення фантастичних та романтичних елементів. Проте, на сьогодні ця грань є дуже розмитою та нестабільною. Часто архетипом головного героя любовних фентезі-романів є підліток, що виріс в жорстокій сім’ї, або ж його рідне село чи місто стало жертвою бандитів чи монстрів.

Так чи інакше, головний герой мусить відправитись в подорож, під час якої і зустріне своє кохання. А дізнатись більше любовних історій можна лише скачавши безкоштовно любовне фентезі у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), скористувавшись нашим електронним ресурсом.