«Мовчазна пацієнтка» Алекс Майклідіс

«Мовчазна пацієнтка» Алекс Майклідіс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2233 переглядів
2233 переглядів

Про книгу «Мовчазна пацієнтка» Алекс Майклідіс

Книга «Мовчазна пацієнтка» – цікавий психологічний трилер, що розкриває потаємні й глибинні переживання, мотиви та підсвідомі бажання через дивну поведінку. Саме такою загадковою пацієнткою психотерапевта Тео виявилася Алісія, яка несподівано… вбила свого коханого чоловіка біля власного будинку. А може, Алісія навпаки намагалася його захистити?..

Починаючи читати онлайн книгу «Мовчазна пацієнтка» Алекса Майклидиса українською мовою, ви з перших сторінок зануритеся у дивовижний і захоплюючий світ людських переживань і страхів, дитячих травм, що, виходячи на поверхню у дорослому віці, спричиняють жахливі речі.

Лікар Тео Фабер, який намагається змусити говорити свою мовчазну пацієнтку Алісію, також має свої проблеми, що впливають на його психічний стан. Цікаво, хто кому допоможе…

Роман написаний у форматі записів із щоденника головної героїні та міркувань її лікаря, тому оповідь, що спочатку здається дивною й нелогічною, інтригує та зацікавлює. Автор розкриває родинні й особисті стосунки головних героїв, знайомить читача з їхніми звичками, уподобаннями, способом життя. Особливу роль тут відіграє автопортрет Алісії – її остання робота, створена перед смертю чоловіка.

Поспішайте скачати книгу «Мовчазна пацієнтка» Алекса Майклидиса у нашій бібліотеці у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), обравши будь-який з них безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мовчазна пацієнтка» Алекс Майклідіс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *