«Подружжя по сусідству» Шарі Лапена

«Подружжя по сусідству» Шарі Лапена

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8373 переглядів
8373 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Подружжя по сусідству» Шарі Лапени (анотація)

Книга “Подружжя по сусідству” – один з найуспішніших художніх творів останніх років. Написавши цей роман, Шарі Лапена не очікувала, що одинадцять видавництв будуть сперечатися за право його видати, а одразу після виходу з друку він очолить списки бестселерів Австралії та Великобританії. Суміш напруженого психологічного трилера, детективної інтриги та сімейної драми не відпускає до останньої сторінки, дивуючи приголомшливою кінцівкою.

Починаючи читати книгу “Подружжя по сусідству”, бачиш нібито щасливу та благополучну родину – Енн та Марко Конті з їхньої шестимісячною донечкою Корою. Молоді люди люблять одне одного та сумлінно виконують свої батьківські обов’язки. Хто б міг подумати, що одного разу їхнє налагоджене життя розіб’ється на тисячі уламків, перетворившись на суцільне жахіття.

Все сталося того дня, коли подружжя відправилося до сусідів на вечірку з приводу Дня народження. Вони вирішили, що нічого страшного не відбудеться, якщо вони залишать Кору спати у своїй кроватці – від дитини їх буде відділяти пара метрів. Батьки встановили відеоняню та вирішили кожні півгодини навідуватись додому. Проте це не завадило страшній трагедії – у той вечір виявилося, що дівчинка зникла.

Шарі Лапена не просто захоплює читача напруженим сюжетом з кількома невідомими, а безжалісно розкриває справжню сутність зовні благополучної сім’ї. Саме в таких критичних умовах ми бачимо істинне обличчя кожного з членів родини – наслідки післяродової депресії Енн, фінансові проблеми та дратівливість Марка, неоднозначний образ “люблячого” дідуся, батька Енн. Для того, щоб вирішити всі проблеми, треба знайти в собі сили відкрити свої “скелети в шафі”, навіть якщо від цього руйнується спокійне життя та перекреслюється все минуле.

Книга “Подружжя по сусідству” читається дуже легко, емоційна важкість та напруження головних героїв одразу передаються читачеві. Якщо ви хочете відірватися від своєї буденності та прожити життям персонажів роману, пропустивши крізь себе їхні переживання та відчуття, обов’язково варто скачати цей хвилюючий твір.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Подружжя по сусідству» Шарі Лапени українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Подружжя по сусідству» Шарі Лапени

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *